Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    lezso6 Van ami nem igényli. Az előző kocsimban vagy fél évig be volt szakadva az egyik hangszóró membránja, amitől kb. egy tiszta hang nem jött ki belőle, de nem zavart amíg ilyeneket hallgattam. Persze kicsit fűszerezte a hangzást, dehát a csöves technika hívei is azt mondják, hogy az apróbb tökéletlenségek teszik igazán élettel telivé a zenét.
    CPT.Pirk Még itt a Ph-n is volt régebben valami dühöngős topic ezzel kapcsolatban, de a környezetemben is mindenkit zavar zavar. A koncertre járogató társaságunkból én voltam az első aki vett füldugót, de egyre többen kértik tőlem, hogy ilyet szerezzek nekik is. Sajnos a keverőpult mellé állás sem segít nagyon. Néha annyira túltolják, hogy legfeljebb a vécén elviselhető a hangzás. Talán ha több koncerthelyszín lenne, akkor lenne köztük valami verseny, aztán a rosszabb helyek is vagy fejlődnének, vagy kihalnak.
    Goose-T Egy rokonom is hasonló cipőben jár. Én mindig mondtam neki, hogy a valós körülmények figyelembevételével kell keverni a zenét, úgyhogy mivel én voltam a legközelebbi akinek kocsija van, ezért tesztként mp3-ba konvertálva, bluetoothos fm. transmitteren átküldve hallgattuk autórádión. Le volt törve, hogy a kisbőröndnyi studióhangfalak előtt, heteken át tökéletesre kevert számai milyen rosszul szólnak. Aztán pár héttel később jött valami új renderrel, amiben már nem interferált annyira a lábdob a rosszul lerakott csatornafedelekkel, úgyhogy az lett a végleges. Cserében állítólag rendes rendszeren elég ergyán szólt.
    DEJVID Amikor először rottyantottam az új lakásomban rögtön megmondtam, hogy a felső szomszédom Hajdú Energomatot indított el. Aznap kicsit túl is pakolta. :D

Új hozzászólás Aktív témák