Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) meroly

meroly
(PH! nagyúr)

Húúú, ez kemény, szegény telefonok :)

Impossible is nothing

(#2) helixP válasza meroly (#1) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

egyet hozzám vághatnának, ami túlélte a teszteket :D

(#3) Coyote2000

Coyote2000
(őstag)

Szechenyi Istvan Egyetem csomagolastechnikai laboratoriuma, Győr: a Nokia keszulekeit (es kulon az elolapjait) illetve a csomagolasukat itt tesztelik. Javasolnam, hogy a mobilarena stabja szanjon ra egy kis idot, vegye fel a kapcsolatot veluk (Panczel Zoltannal) menjenek el egy tesztre. Aztan lehet amulni-bamulni es egy szep riportot kesziteni, kepekkel, videoval, ahogy a telefonokat torik, zuzzak, nyomjak, locsoljak, hevitik, razzak...

Kicsit elszomorit a tajekozatlansag a "szaksajto" reszerol... javaslom, hogy kulfoldi cikkek magyarra forditasa es gyermeteg racsodalkozasok helyett inkabb nezzenek korul a sajat hazuk korul - Magyarorszagon sok erdekes dolgot gyartuk es tesztelunk, amibol hosszas tesztek es topikok alakulnak a Mobilarenan, jo lenne ha szo esne a szarmazasukrol es a helyi vonatkozasukrol is. Nemi bennfenntes info csak hitelesebbe tenne az egesz portalt.

Most johet az anyazas meg a cenzura :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Digital

Digital
(PH! addikt)

Jó volt a végén a "Fin" felirat! :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) Coyote2000 válasza meroly (#1) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

Roli, neked aztan tenyleg ismerni kellene a csomilabot :DDD

(#6) Womb válasza Coyote2000 (#3) üzenetére

Womb
(senior tag)

Ó uram, óhaja parancs!
Először is: anyád :D

Te most a tájékozottságod karjával csapkodsz, szebben szólva nem váltasz ki ellenérzést.

(#7) gabor85 válasza Coyote2000 (#3) üzenetére

gabor85
(őstag)

Szivesen megnézném, főleg hogy Győr környéki vagyok :D

(#8) opr

opr
(PH! addikt)

Namost akkor én csak azt nem értem, hogy hogy van az, amikor leesik egy pl. nokia, és picit szétszóródik? Biztos látott már minenki ilyet: esik 20 centit, és repül a hátlap, akku, memóriakártya, simkártya, karcolódik stb.
Természetesen nem csak a nokia-nál, de most pont róluk volt szó :U
Nemértem én ezt :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#9) Coyote2000 válasza Womb (#6) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

koszi, olyan hianyerzetem volt :DDD

(#10) Coyote2000 válasza opr (#8) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

Rosszul ejted le baszki :DDD

na jo ne tulozzunk, nem 20 centinel esik szet, de 1,5 meternel mar tortenhet bibi. Gondolom azert az feltunt, hogy az ujabb telefonok egyre kevesbe hullanak szet, ez mind a tesztek eredmenyeinek es a fejleszteseknek koszonheto - plusz hozza kell tennem, a cel nem feltetlenul az, hogy a telefon ne menjen tonkre: az is cel lehet, hogy ha szetesik a telefon, akkor az akku ne robbanjon, az LCD ne folyjon szet, mergezo es éles anyagok, szilankok ne boritsak be a szonyeget, mert anyu morcos lesz, foleg ha rákos lesz tole valaki.

(#11) opr válasza Coyote2000 (#10) üzenetére

opr
(PH! addikt)

Van igazság abban, amit mondasz :DDD
Az viszont tény, hogy soha nem volt még olyan masszív készülék a kezemben, mint a jó régi siemens m35-öm (béka poraira... mivel szegény elpusztíthatatlannak bizonyult, muszáj volt valakinek ellopnia :( )

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) Coyote2000 válasza opr (#11) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

Nokia 5140 hasonlo temakor, Ericsson R320 (vagy hogy hivtak a nevet), a capauszonyos nagy ronda sarga telefon ugyancsak... de az igazi tenyleg az M35 volt, na az mindent birt.

Emlekszem az elso telefonom elso esesere: Ericsson T10, 3 reszre pottyant: telefon, flip, akku :DDD Aztan egyszer negy reszre sikerult bontanom, az antenna is letorott, az mar kevesbe volt vicces.

(#13) meroly válasza Coyote2000 (#5) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Van ilyen OTT (pffff), franc se gondolta volna.....
én 90-es gyártású mikrokontrollerrel találkoztam egyedül....
na meg 60-as évek beli oszcilloszkóp, uA741.....stb....stb....

Impossible is nothing

(#14) Coyote2000 válasza meroly (#13) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

persze a foepulet mogott, a Posta fele setalva a kicsi epulet
nagyon komoly cuccok vannak benne, csak neztem. Audi valtoszerkezetet teszteltek epp, N-szerias Nokiakat zuztak rommá, meg Red Bull-t robbantottak... ezek kozul Red Bullbol lehet max csorni, a tobbit vissza kell kuldeni torotten is... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) meroly válasza Coyote2000 (#14) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Milyen órád volt neked ott?

Impossible is nothing

(#16) Coyote2000 válasza meroly (#15) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

meglepetés: csomagolástechnológia :DDD

(#17) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

a túlélök mennek a csomagolóba és a boltokba? :DD

--------------------------------------- ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ---------------------------------------

(#18) meroly válasza Coyote2000 (#16) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Durva, hogy nekem villamosmérnöknek nem is lesz ott órám, se labor, se semmi.... :((

Impossible is nothing

(#19) N-vidi-A

N-vidi-A
(őstag)

Jó kis tesztek, szintén elfogadnék egy két teszt példányt, de gondolom szétosztják a melósoknak! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D 漢字 Minden sikeres férfi mögött áll egy nő, aki jól járt...

(#20) Karma válasza N-vidi-A (#19) üzenetére

Ja, persze... :U

“All nothings are not equal.”

(#21) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Nekem is rögtön ez jutott eszembe:

Ilyen intenzív tesztelés után persze joggal merülhet fel a kérdés, hogy az N97 kameravédőjének hibája miért nem derült ki hamarabb?

Meg az N95 1 hét után előjövő lötyögése, meg az E90 kijelzőt nyomó billentyűzete, stb.

Bazinga!

(#22) Coyote2000 válasza joey04 (#21) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

azok túl drágák efféle tesztekhez :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.