Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz Mr X #5880 üzenetére

    Ebbe most ne menjünk bele.
    Megtörténhet és kész, én csak a végeredményről beszélek.
    Ugyanaz, mint ahogy terelés van az M1-en Bp-TB között kb. 80%-on.
    Miért nem tudják kisebb szakaszokra bontani a munkákat? Drága a terelés kialakítása? Tehát a pénz fontosabb mint az emberélet.
    Épp egy hete mondtam havernak, hogy elég veszélyes a gyorsabb sáv így, mert ott eleve sokan nem tartják be a 80-at és elég egy óvatlan pillanat, máris ütközés lesz az eredménye.
    Másnap meg is történt a baj, mégcsak rossz idő sem volt. Az egyik áldozat a helyszínen, a sérült később halt bele. Tudom, hogy ha mindenki szabályosan közlekedik, akkor nincs ilyen, de talán akkor sem lett volna, ha nem ilyen irtó hosszú szakaszon van terelés.
    Remélem érted a mondandómat. Nem védem azt, aki a telót nyomkodja vezetés közben, csak eddig elég volt rápillantanom ha jött egy üzenet, most meg ott az a semmitmonó üzenet, hogy ellenőrizzem. Jó, majd ha megállok egy piros lámpánál. De picit frusztrál akkor is, hogy ki, mit írhatott. (ráadásul ha tartón van a teló, még szabályos is nyomkodni, ha jól rémlik)

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák