Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doky1988

    senior tag

    havri1: Na már most a telefonnak tuti nem baja, mert mint említettem PC-vel leteszteltem azon teljesen jó a Skype klienssel is + Viberrel is! Másik, hogy leteszteltük LG G3-mal is, az elég új telefon, szintén ugyanez a baj, ha haver felhív úgy, hogy ő telefonjával van csatlakoztatva a headset, szintén hívásnál kicsörög headseten, de amint felveszem átáll telefonra vissza a hang.. Ha letettem, vissza headsetre. Tehát valami miatt átáll vissza... MobileVoipon teljesen jól működik.De ha te azt írtad te beszéltél annó Viberen akkor nem értem.. Nem PCn beszéltél Viberen headsettel? Vagy jól emlékszel h egyáltalán beszéltél annó Viberen androidon BTvel?

    Magnat: Főként Facebook, mert ott aki online és lehet hívni az észreveszi rögtön.Vibernél viszont bezavaró mert kiválasztod h "Viber only" tehát akinek van vibere.. De akinek volt Vibere és letörölte annak is látszik hogy felvan telepítve.. Pedig nincs.. Tehát az bezavaró, hogy hiába hívom, én nem látom hogy már rég letörölte a programot.. Facebooknak elég jó a minősége és ritkán szakad meg.. És jó a hang is, pl MobileVOIP rengeteget csúszik közel 5-10 másodpercet.

    [ Szerkesztve ]

    DokY | www.zsolti.hu

Új hozzászólás Aktív témák