Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz spect80 #35 üzenetére

    Az első mondatom nem Neked címzem, hanem általánosságban a többi ide írt emberkének: látom azért nem egyedi az esetem, ez félig megnyugtat. :)

    Visszatérve hozzád spect80:
    Nem mondtam, hogy az újítás egy sétagalopp lenne, az elején sok időt, energiát és ráfordítást igényel a dolog. A szoftververzióra/lokalizációra is lenne ötletem.
    Ha nálam előjön egy hiba, akkor máshol is legalább annyi eséllyel, mint nálam. Valóban olyan is lehet, hogy a tesztben nem jön elő hiba, másnál pedig igen. Ezek benne vannak a pakliban, azért mondtam, hogy 100%-os tesztet fizikailag lehetetlen kivitelezni, mint ahogy sosem lesz 100%-os, minden/mindenki igényét kielégítő mobil sem.
    Összeesküvés elméletet, ha nagyon akarnánk már most is gyárthatnánk, mert ez megint egy "jó"-nak titulált telefon lett a teszt által (hála a különböző helyekről szedett-vedett hardvereknek), mint ahogy a Thor esetében is. Majd kíváncsi vagyok, hogy pár hét múlva mikor jönnek az első felhasználók mikről számolnak be, és se perc alatt nem a "jó" telefonok között említhetik a telefont, mint a Thor esetében anno.
    Átfogó garancia természetesen nincs semmire sem, ez egyértelmű, hisz minden termék esetében egy emberi kéz alkotta műről beszélünk, legyen az csak egy toll, vagy egy Veyron. :)

    Én egy hét alatt kb. rengeteg gyenge pontot véltem felfedezni a Note 4x-emben, mindez munka, asszony és háztartás, valamint nem kevés utazás mellett.
    Ha jelen esetben is egy hét áll rendelkezésre a tesztelésre telefononként, akkor ez simán kivitelezhető lehetne.

    Véleményem szerint van egy olyan szűk keresztmetszete az éppen aktuális tesztelni kívánt telefonnak, az időnek, a fizikai lehetőségeknek, a szoftvereknek, a felhasználói igényeknek (mert ugye ez sem egyforma: ami nekem jó, lehet másnak nem, illetve fordítva), mely alapján lehetne (kellene) módosítani a mindenkori mobilteszt sémáját. Ahogy a technológia fejlődik, a piac nő vagy épp zsugorodik, úgy az megköveteli a tesztelés/felhasználás szimultán módosulását is.

    Mindezek mellett természetesen nagyon köszönöm az eddigi teszteket, cikkeket (nem csak mobil téren), hisz nem ismertem volna meg nagyon sok mindent, ha nincs a prohardver lapcsalád.
    Most pedig megyek, eladom gyorsan a Note 4X-em, és veszek egy Nokia E72-t/E52-t vagy valami finom 8850-est, meg egy kis méretű, de mégis erős kis laptopot. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák