Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uki

    aktív tag

    válasz pakesz #10 üzenetére

    Pontosan és ezt el ne felejtsük a listából:

    "Magyarul a dizájn terén a plazma ledolgozhatatlan hátrányba került, és az köztudomású, hogy ez az egyik legfontosabb szempont sokak számára a vásárlási döntés meghozatala során."

    Mert ugye az a lényeg hogy szép vékony legyen és leessen a szomszéd álla közben meg olyan fos a képe hogy csak na. Sose értettem miért az számít hogy 2 centis kerete legyen a tv-nek ne 5cm meg 3cm vastag legyen ne 8cm. Nem mindegy? Ez nem telefon vagy laptop amit cipelni kell és a felesleges vastag keret miatt nő az eszköz befoglaló mérete. Engem sokkal jobban zavar a laptopok 2-3cm-es kerete mint a tv 5cm-s kerete.

    Az nyírta ki a plazmát hogy a Samsung elkezdte dömping áron nyomni az LCD tv-t brutál marketinggel és lenyomott mindnekit a fenébe. Persze az is igaz hogy a Panasonic se akart belemenni árversenybe, mert ők mindig is a kicsit prémiumok akartak maradni (a Pioneert mert ne is említsük) meg talán nem is bírtak volna lépést tartani a Samusunggal. Ugyanúgy tett ahogy a telefonok terén is kb lenyomtak mindnekit erővel. Aztán megjöttek a kínaiak és az végleg betette a kaput nekik. Kár hogy valamelyik kínai feneketlen zsebű feltörekvő nem lát benne fantázát és veszi meg az egészet kilóra a Panasonictól és folytatja a vonalat. :))

    "this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

  • Gaben01

    őstag

    válasz pakesz #10 üzenetére

    Én pont egy ilyet árulgatok 51" méretben 11 hónap garival,de még a kutya meg nem kérdezte minek. Szóval vannak kétségeim mennyire elsődleges a jó képminőség sokaknak.

    [ Szerkesztve ]

    http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Új hozzászólás Aktív témák