Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri7619

    tag

    válasz flydomi #625 üzenetére

    Félre ne érts, én sem vannék, nem is vettem! 1070Ti van, a 20-as szériát szándékosan hagytam ki, és inkább vártam a következő generációra + 2évet.. de hidd el, van aki rákényszerül pl. egy 2080S-re, és nincs ideje megvárni amíg rendeződik itthon az ár, mert 1-2 napon belül kell neki a kártya. Nem feltétlen a játék miatt, hanem mert dolgozik vele. 3D szerksztésben, renderelésre jobb az Nv! Pl a 2080S közel dupla gyors egy 5700xt-nél az RT magok miatt. A 3d tervező-szerkesztő progik teljes mértékben kihasználják ezeket a magokat. Normális áron, már berendeltem a 3080-ast, az több mint 2x gyorsabb a 2080S-nél 3D renderben és nem utolsó sorban, normálisan tudok majd 4k-ban játszani végre 2év után. Annyiba került, mint itthon egy jobb fajta 2080S a Bluechip-nél. Nem itthonról vettem, hanem külföldről, de nem érdekel, itthon irreálisak a 30-as árak és nem fél, vagy egy év múlva akarok egy kártyát. A 10gig verzió ráadásul nekem pont elég, 3d-re a 8 is elég volt az 1070Ti vel... nem kell az esetleges majdani 3080Ti 20 gigával + 20-25% felárért!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák