Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    hát akkor erről ennyit, lépjünk tovább. remélem mostantól többet költ az Samsung formatervezésre, nem hiszem, hogy ne menne nekik, vannak szép és egyedi termékeik.

    bárcsak minden ilyen világosan és egyszerűen menne. loptál? megbüntetünk. viszlát. legközelebb nem fogsz. helyes.

  • Malachi

    addikt

    válasz stevve #36 üzenetére

    "Tehát ha valaki egy cég zöld pólókat gyárt, feliratok nélkül, de V nyakkal és egy másik szintén, akkor az lopás? Aha. Vagy vegyük az új Opelt, az Insigniát. Ha nem látod a logót, simán rá lehet mondani, hogy Audi vagy VW. Ez lopás? Nem. nincs új a nap alatt."

    nézd én nem flamelni akartam és nem én mondtam ki, hanem a bíróság. ennyi az egész. teljesen biztos vagyok benne, hogy ha bármelyik cég talál fogást a konkurencián és bepereli és állnak a vádak, akkor a bűnöst megbüntetik. egyetlen könnyet nem hullatnék az Apple-ért, ha jövő héten levetetnék a termékeiket mondjuk Hollandiában vagy Franciaországban egy ottani döntés alapján.

    odáig nem kéne süllyedni, hogy egy német bíróságot kvázi azzal rágalmazunk, hogy pénzért döntött így. nem te írtad, csak mondom, olvastam lentebb ilyet is.

    itt is van az újabb jólértesült: "A végén mindent ráhúzhatunk mindenre és csak az dönti el, hogy ki nyeri a pert, hogy ki csúsztat több pénzt a bírók zsebébe." ez egyszerű rágalmazás és inkább a független bíróságot tünteti fel rosszabb színben, még csak nem az Apple-t támadja igazán. esetleg vannak bizonyítékaid? ha nincsenek, akkor jobb lenne csínján bánni az ilyen kijelentésekkel.

    [ Szerkesztve ]

  • Malachi

    addikt

    válasz #65755648 #71 üzenetére

    hm és a Tab-es turistákkal mi lesz? leütik őket, ha előveszik az utcán? vagy már a határon elkobozzák? szerintem az azért túlzás.

    amúgy is nem értem, miért ekkora gond ez. negyed éven belül lesz egy új Tab amibe már nem lehet belekötni. a Samsung költ rá, de a vevőknek ez miért szívás?

    nagyobb ennek a füstje, mint a lángja szerintem.

  • Malachi

    addikt

    válasz #65755648 #85 üzenetére

    "Mi lesz amikor már az 5 legjobb megoldás le lesz védve? A 6. legjobb talán már nem annyira jó..."

    szerintem minden vásárlónak van annyi magához való esze, hogy mérlegelje, milyen megoldásért mennyit és kinek hajlandó fizetni. nem történt semmi, én továbbra is csak ezt tudom mondani. ha a törvények lehetővé teszik és a Microsoft levédeti a tile elrendezést és nekem az tetszik, akkor Win8-as telefont fogok venni. de közben fáj a szívem az Appstore miatt, akkor mégis maradok az iPhone-nál.

    én azt gondolom, hogy az a baj, hogy néhányan (nem rád gondolok feltétlenül) úgy csinálnak, mintha egyik vagy másik cég képviselői lennének. nem. mi felhasználók vagyunk. a felhasználóknak jó a verseny, tökmindegy milyen eszközökkel vívják. 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy eljön az idő amikor a Samsung mondjuk simán lekörözi az Apple telefonját. talán éppen ezért, mert az Apple nem hagyja majd, hogy az általuk kijárt ösvényen szüreteljenek. megtalálják majd a saját útjukat és talán aratnak majd rajta.

    nem kell fanatikusnak lenni, minden buta hsz. abból indul ki. ha bárki képes semlegesen tekinteni az ügyre, mint felhasználó, a világon semmi rosszat nem láthat benne. én igazából most ezzel be is fejezem, szerintem az utóbbi 1 hónapban minden érv elhangzott pro és kontra, az ítélet megszületett, minden megy tovább a maga útján.

    nincs itt a világvége, bármennyire is azt a látszatot akarják kelteni néhányan. ja és már előre szólok, lesz még ilyen máskor is. talán éppen az Apple ellen. akkor azok, akik most gyűlölködnek, önthetik majd az örömködő hszeket. pedig az ő életükre az a döntés is éppen akkora hatással lesz majd, mint ez. semekkorával. esetleg kis pozitívumot hozhat majd az is.

    a verseny, legyen bármilyen is, értünk megy felhasználókért. na minden jót!

  • Malachi

    addikt

    válasz dabadab #94 üzenetére

    hátnemtom, akkor talán át kéne írni a címet és a cikket nem? vagy legalább kiegészíteni vele. én elhittem, hogy végleges a döntés, egyértelműnek tűnik a cikk alapján.

  • Malachi

    addikt

    válasz #65755648 #99 üzenetére

    csak röviden - oké, de a törvényi keretekhez se a Samsungnak, se az Applenek semmi köze. van egy pálya, amin bizonyos szabályok szerint lehet játszani és a cégek tökéletesen ismerik ezeket a szabályokat és az adott kereteken belül MINDENT megtesznek az elsőségért. egy szót nem szólnék, ha minden hsz. arról szólna, hogy milyen szarok a szabályok, hogy ilyet engednek. szóval igazad van, de tegyük hozzá, hogy sokak rossz alanyon vezetik le az ellenszenvüket.

    pocsékok a szabadalmi törvények? úgy néz ki igen. szemét az Apple, vagy bármelyik pereskedő cég, (igazából mind pereskedik) mert élnek a törvények adta lehetőségekkel? na ne már. a végén amúgy is ott a bíróság, amelyik dönt. ez a döntés (ha döntés egyáltalán) azért érdekes, mert semleges pályán született.

    na, dolgoznom kell! :)

    á mindegy, látom nem akarod érteni. "jer1cho:Az Apple-fanoknak jó, melegséget éreznek ott legbelül. Meg a részvényeseknek." akkor én Apple fan vagyok? vagy részvényes? mindegy, hagyjuk, tényleg kár volt belekezdeni, ezen a pályán 100 emberből ha kettő képes szemellenző nélkül ítélni. de mindig ez van. oké, mindenki válasszon nyugodtan csapatot és mehet a harc. na tényleg helló most már. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Malachi

    addikt

    válasz stevve #116 üzenetére

    nem bírom ki, hülye vagyok. :D

    "az Apple egy jogi menekülőt akar magának kiásni hosszabb távon gondolkodva, ami viszont nem jó - a vásárlónak legkevésbé."

    a Samsung majd gyárt másikat. pár hónap múlva. miért csináltok úgy, mintha örökre meg kellene maradniuk ennél a kinézetnél? mi a rossz a vásárlónak abban, hogy átalakítják a dizájnt? ezt mondja már meg valaki nekem. ennyire impotensnek nézitek a koreaiakat, hogy azt mondjátok nem tudnak egy ütős kinézetű táblát gyártani, amit ha akarnánk se tudnánk összekeverni a hülye iPaddel?

    (mellesleg még most se tiszta, hogy akkor ez végleges döntés vagy nem. ha megfellebbezik és a bíróság úgy dönt, hatályon kívül helyezheti a tiltást. a cikkben ugyan ez nem szerepel, de ezt az infót talán eltették holnapra, akkorra is kell valami kattintásgenerátor, cöcö)

    toflehi - figyelj, ez volt az első hozzászólásom. "hát akkor erről ennyit, lépjünk tovább. remélem mostantól többet költ az Samsung formatervezésre, nem hiszem, hogy ne menne nekik, vannak szép és egyedi termékeik.

    bárcsak minden ilyen világosan és egyszerűen menne. loptál? megbüntetünk. viszlát. legközelebb nem fogsz. helyes."

    szerinted?

    [ Szerkesztve ]

  • Malachi

    addikt

    válasz Picco #184 üzenetére

    majd később kiderül. legkésőbb decemberben. de szerintem inkább a jövő héten. :)

Új hozzászólás Aktív témák