Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz stevve #36 üzenetére

    "Tehát ha valaki egy cég zöld pólókat gyárt, feliratok nélkül, de V nyakkal és egy másik szintén, akkor az lopás? Aha. Vagy vegyük az új Opelt, az Insigniát. Ha nem látod a logót, simán rá lehet mondani, hogy Audi vagy VW. Ez lopás? Nem. nincs új a nap alatt."

    nézd én nem flamelni akartam és nem én mondtam ki, hanem a bíróság. ennyi az egész. teljesen biztos vagyok benne, hogy ha bármelyik cég talál fogást a konkurencián és bepereli és állnak a vádak, akkor a bűnöst megbüntetik. egyetlen könnyet nem hullatnék az Apple-ért, ha jövő héten levetetnék a termékeiket mondjuk Hollandiában vagy Franciaországban egy ottani döntés alapján.

    odáig nem kéne süllyedni, hogy egy német bíróságot kvázi azzal rágalmazunk, hogy pénzért döntött így. nem te írtad, csak mondom, olvastam lentebb ilyet is.

    itt is van az újabb jólértesült: "A végén mindent ráhúzhatunk mindenre és csak az dönti el, hogy ki nyeri a pert, hogy ki csúsztat több pénzt a bírók zsebébe." ez egyszerű rágalmazás és inkább a független bíróságot tünteti fel rosszabb színben, még csak nem az Apple-t támadja igazán. esetleg vannak bizonyítékaid? ha nincsenek, akkor jobb lenne csínján bánni az ilyen kijelentésekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák