Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz antikomcsi #646 üzenetére

    Akkor bocsi nem láttam a 3 utolsó összefoglalót de mindenki azt mondta és élőben meg nem mutatták! A sajti mondta, hogy kamu volt de utána meg sokan hogy valóban megtörtént!

    Más:
    Most volt a házas játék és bemutatkozó leveleket írtak a szülőknek de más párok másoknak. Melinát megviselte amit írták neki. :(((
    Vajon ki irt neki ugye nem volt kérdés a medúza. És még mindig folyamat hangosan böfög fél percenkét. :W :W
    Avatar már fogja a fejét!

    Pirosnak és Reninek nincs párja. Nem értem vagy gyengíteni akarják őket hogy ne legyen annyi műsoridő róluk mert az influenser héten jól végeztek. Paraszt gyerek barna meg szót sem érdemel, hogy nem a Renit választott úgy hogy mindenben a legjobb aztán mégis mást választott. :W
    Azt pont láttam mikor megkérdezte Renitől hogy ugye nem baj, hogy nem téged választottalak és hát abban a nem-ben benne volt minden egy baromi hangos és fájdalmas de IGEN NAGYON FÁJ! :O

    Szegényke legalább egy játék alkalmával eljátszhatott volna azzal a gondolattal milyen az esküvő meg a házasság amire biztos titkon nagyon vágyhat de hát ... :U

Új hozzászólás Aktív témák