Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz ¤Envy¤ #618 üzenetére

    Nekem meg Henrik volt a legszimpatikusabb! De ez a vonat már elment! :DDD ;]

    Ákosra majd figyelj oda, mert nagy sz@rkavaró lesz. Ide-oda téblábol a "két csapat" közt és rengeteget pletykál. Ez a későbbiekben egyre durvább lesz. Bár tény, hogy sokkal szimpatikusabb kis ratykó, mint a csillámpónis szőke gyerek volt. Aznap, mikor beköltöztek, még számításba vettem Barnát, Pirost, de mára elképzelhetetlennek tartom, hogy előássák magukat a béka popója alól. Kriszti egy borzalom, ha lesz férje, már előre részvétem neki. Bibire még csak nem, hogy játékosként, de nőként sem tudok tekinteni. Melina, Dani egy nagy nulla. Daninak nagyon rosszat tett nálam, hogy rácsimpaszkodott Melinára. Máriónál még nem derült ki számomra egyértelműen, hogy mi lakozik a felszín alatt. Rico, bár jópofának tűnhet, túl sok, nem szeretném ha ezzel a karakterrel VV-t lehetne nyerni. Reni, Anita mehet a lecsóba felőlem, ha ők nyernek, az a mi szégyenünk. Nehéz ez a dolog, mert igazából csak azt látom, hogy egyik sem érdemli meg a fődíjat. Melina, mint mondtam számomra egy nulla, de figyelembe veszem, amit a múltkor mondtál, hogy ez ugye egy játék, és próbált olyan döntést hozni, ami a játékban maradását segíti, még ha ez rendkívül ellenszenves is. És bejött neki. Persze szerintem Bibi ellen még nagyobb arányban tért volna vissza a társaihoz, de ő ezt nem tudta. Ezért ellenszenvem ellenére is azt mondom, ha pl. ő marad a végére, akkor inkább ő nyerjen, mint egy Bibi, vagy Barna. Még kíváncsi leszek a Lissza + Márió párosra, és bár egyikük sem tűnik agysebésznek, még azért olyan durva dolgokat nem tettek, amiért le kéne írni őket.

Új hozzászólás Aktív témák