Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz antikomcsi #1725 üzenetére

    Köszi letöltve. Egyáltalán nem értem minek csinálta ezt a most+ az RTL kb. 1 éve akár évekére visszamenőleg meg lehetett nézni bármilyen műsort! :W

    Különben én most se és akkor se értettem ÉNB miért tette arandára a jelet ha csak ki nem mondva de idegesítette, hogy rá akart nyomulni és hát finoman szólva sem az esete. Ha volt is nyomosabb érv azt mi nem láttuk adásban. Az hogy ez kevés az mit jelent? Ez terelés és nem mondja ki a frankot pedig akkor még nem volt szervezkedés és pont ez indította be a sötét oldal létrejöttét! :K
    Jobb lett volna te állsz tőlem a legtávolabb vagy mit tudom én igaz az se lett volna valós indok.

    Anikó különösen az elején milyen fa arccal ülte végig a beszélgetést és végig valami olyasmi látszott rajta hogy minek terelsz nem veszed észre már csak az insta posztok elolvasása után is hogy mennyire utál mindenki és ezt csak magadnak köszönhetted mert te voltál a szervezkedések kiindítója és mozgató rugója!
    Ja és igen a number one kérdést is felehette volna: gondolod, hogy bárki ellen vissza tudtál volna menni? és azért Anikó benyöghette volna, hogy innen kintről úgy látszott hogy nem mert már a fantomképre is hatalmas mennyiségű szavaz érkezett ellened! Mondjuk jó ez így mert nem akarta megalázni mint ahogy azt bent tették a csapatává. ;)

    Azért mikor nézte a saját oldalát (gondolom az instát) és bemondta, hogy nagyon sok rosszindulatú ember van akkor azt nagyon nem értettem. Saját magát is vissza kell néznie mert nem emlékszik miket tett? :U

    Mikor a végén Anikó megkérdezte, hogy mi a terved a jövőre nézve és lökte a sablon dumát, hogy szeretnék a médiában bla – bla – bla akkor szinte azt láttam Anikó arcán persze a helyemre pályázol na abból nem eszel (meg majd mindenkit kibeszélsz mondvacsinált indokokkal – ezt már csak én gondoltam hozzá)! ;]

Új hozzászólás Aktív témák