Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stabi83

    senior tag

    válasz kali #14 üzenetére

    Ezek nálam nem játszanak. Okosórát még nem találtam ami nekem megfelelne, az autóm elég nagy és az arc, illetve írisz szkennerhez elég hülye pózokat kell felvennem ha azt akarom hogy működjön is, fejegységet nem fogok cserélni a gyári BOSE meg nem tudja ezt a funkciót ( nem fogok gagyi kínai fejegységet venni, vagy többszázezret költeni egy minőségi 2dines, BT-s fejegységre ). Ezzel megint ott tartunk hogy vagy egy vagyont költ az ember kiegészítőkre vagy más típust választ. Szerencsére androidon nincsen az ember úgy egy gyártóhoz kötve mint iOS-en. A Samu sajnos elvette azokat a dolgokat amik nekem fontosak, de más gyártónál megtaláltam. Nem vagyok sem márkafan sem droidfan. Rengeteg iPhone készülékem volt és mégtöbb Samu droidom, de lelkiismeretfurdalás nélkül váltottam Huawei-re amit nem bántam meg. Amint más gyártó számomra ideálisabbat kínál a Huaweit is leváltom arra. Ezt a szabadságot nem értik meg, vagy értik félre sokszor az Apple fanok.

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Stabi83

    senior tag

    válasz kali #19 üzenetére

    S8+om volt és sajnos az arc és az írisz szkenner sem volt nekem kényelmes illetve hatékony. A fejegységem meg nem BT-s szóval kiesett. Biztos van akinek ez jó de nekem jobb döntésnek bizonyult váltani amit más is indokolt. Úgy vtam vele hogy vagy visszaváltok S7E-re vagy P20 Pro de aztán a jobb esti képek és egy jó ajánlat átcsábított a Huawei felé. Bevallom viszont hogy az eddigi legjobb telefonom az S7E és a i7+ volt.

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Új hozzászólás Aktív témák