Hirdetés

2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

(#1) aelod

aelod
(PH! kedvence)

ebben a tekintetben (is) köröket vár az uleFone X-re

A telefon pedig egy silány másolat. És itt nem a másolaton van a hangsúly. Lehet ezt jobban is ha már koppintunk. Gyenge eresztés nagyon.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2) LilProphet90

LilProphet90
(senior tag)

Légyszíves most már javítsátok Amanda telefonszámát, évek óta sikertelenül hívogatom. :O :W

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#3) judas13

judas13
(őstag)

Ezek az amúgy átverős ipari hulladék megérnek ennyi munkát, energia befektetést? - csak ezen gondolkozom...
Így most még reklámozva is lesznek, lettek legalább - tudjuk a negatív reklám is reklám.
Kukába mindel.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#4) INGJOKE válasza aelod (#1) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Nem nagyon értem, hogy egy ilyen telefonra minek szánnak időt...
Érdekel ez valakit, vagy csak uborka szezon van... az első oldalt elolvastam meg hogy milyen proci van benne és elég is volt bőven...

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd

(#5) aelod válasza INGJOKE (#4) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Nincs uborka szezon ennyire szerintem ;]

Igen az SoC predesztinálta szerencsétlent már jó előre. Kameráról ne is beszéljünk. Elképzelésem sincs kik lehetnek a célközönségei egy ilyen telefonnak. :U

(#6) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Annyira szánalmas, hogy a dobozon levő képen kisebbek a kávák.

(#7) Saccco válasza aelod (#5) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Azok akik kamu svissz szvacsot hordanak, meg tissút.

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9) Tkulcsar

Tkulcsar
(újonc)

Az ilyen telefonokkal a sok egysejtűt célozzák meg, és egyébként valamilyen szinten működik is :D

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#12) wesder válasza INGJOKE (#10) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem tudom mit szed, de én inkàbb nem kérnék belőle :)

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#13) Straw válasza LilProphet90 (#2) üzenetére

Straw
(senior tag)

Comment of the day :DD :DD :C

42

(#14) Róby

Róby
(újonc)

Éljen a bêlga 🤣🤣🤣
Nem vagyok elragadtatva ettől a cucctól...
Ez mivel versenyez hogy fejlődjön a piac? Még egy hasznalt galaxy s4 is szetveri 🤣

[ Szerkesztve ]

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Galaxy S8)

(#15) weiss

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Wow, a kamera rögtön Classic Chrome színprofillal lövi a képeket :D

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#17) atike

atike
(PH! nagyúr)

Ipari hulladék (ez is) konkrétan.

(#22) Baggins86 válasza aelod (#5) üzenetére

Baggins86
(fanatikus tag)

Nem hinném, hogy itt SoC probléma van, láthatóan CPU-ban nincs sokkal elmaradva a Snap630-tól, GPU-ban meg elég jelentősen lehagyja...

(#23) #65193216

(törölt tag)

továbbra is kész röhejnek tartom, hogy felületet adtok ennek, meg az összes többi tizedrangú márkának. a kutyát nem érdekli

(#24) aelod válasza Baggins86 (#22) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Csak azt ne felejtsd el, hogy ez csak 720p. Gyengébb ez az SoC mint a S630. Full hd-ban ki sem próbálnám :U

(#25) moleculez válasza #65193216 (#23) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Ezekbe is bele lehet futni itt-ott, kell a teszt. A baj az, hogy ennek a célközönsége egy Google keresést nem fog megejteni, hogy eljusson hozzá... Szóval pont annyi fog belőle elmenni, hogy legyen folytatása.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#26) moleculez válasza LilProphet90 (#2) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Angelina Jolie-é is kamu!!!4négy! Kipróbáltam.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#28) CoDWaW07 válasza LilProphet90 (#2) üzenetére

CoDWaW07
(őstag)

LOOL :DDD

Én Lincolt próbáltam, de azt mondják hogy egy ideje már nem elérhető... :F

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray

(#29) aelod válasza ollie (#27) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Annak aki ilyen elméleteket gyárt annak még a gyíkemberek is éldegélnek a Holdon. LoL

(#30) oriic válasza aelod (#29) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ez hülyeség, köztudott hogy nácik élnek ott. :DDD [link]

Ez a telefon viccnek is rossz egyébként. Főleg amit kollega fentebb is említett, hogy a dobozon kisebbek a kávák mint a készüléken. :U

Live-Die-Respawn

(#31) altecsóka válasza ollie (#27) üzenetére

altecsóka
(lelkes újonc)

A kapitálizmusban pedig nem az ismeretlen eljárások közé tartozik hogy a magára valamit adó
termelő (" ") tesz azért hogy jó sajtója legyen.
Legyen az autó,kamera vagy koton.

(#32) ollie válasza altecsóka (#31) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Aha, és nyilván azért fizet a Xiaomi, hogy rosszabb értékelést kapjon az Ulefone, ami eleve egy gagyi márka. Persze. Nyilván. És még akkor azt is lehetne említeni, hogy valszeg azt se tudják a Xiaominál, hogy létezik egy Magyarország nevű ország, aminek 10 millió lakosa van, és az egyik legkisebb piac globálisan (ha nem számoljuk a fejlődő országokat, de még némelyik fejlődő is messze lepipálja, pl.: India). Nyilván érdeke lefizetni a magyar sajtót, hogy gyakorlatilag semmi haszna ne legyen belőle.

És még egy lényeges információt felejtettél el, hogy Kínában (márpedig a Xiaomi kínai cég) nem kapitalizmus van, hanem kommunizmus. Ráadásul halálbüntetéssel sújtják a korrupciót. Nyilván a Xiaominál megkockáztatják a halálbüntetést, hogy egy icipici piacon előnyt szerezzenek...

A kapitalizmust meg leszólni elég dilettáns hozzáállásra vall. A nélkül nem lenne fejlődés, mert egyedül a haszon az, ami hajtja a vállalkozásokat, hogy fejlesszenek. És haszon nélkül legfeljebb a háború az, ami némi fejlődést hozhat a technológiában (már amennyiben külföldön lehet tartani a háborút). Nézd meg hova jutottak 50 év alatt a kommunista országok, és hova jutottak a kapitalisták.

[ Szerkesztve ]

(#33) atike válasza altecsóka (#31) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

....te ezt - ebben a konkrét példában - komolyan is gondolod....? :F

(#34) wesder válasza atike (#33) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nézz rà, persze hogy komolyan gondolja, hisz télapunak öltözött. :))

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#35) no more

no more
(PH! kedvence)

Napi újabb kínai szemét. ✔️

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36) joey04 válasza wesder (#34) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

legalább van valami élet a topikban. a hülyeségei nélkül halott lenne. :D

Bazinga!

(#38) kovbandi82

kovbandi82
(őstag)

A Xiaomi tejel a PH-nak :D Meg a Samsung is gondolom :D Ekkora marhaságot régen hallottam :D

Viszont ez a telefon egy f.s...és senki nem fizetett, higy ezt írjam...

[ Szerkesztve ]

(#39) no more válasza kovbandi82 (#38) üzenetére

no more
(PH! kedvence)

Egy Sonys ismerősöm azt mondta, hogy ezért (!!!) nem olvassa az MA-t. Mert a Samsung és Apple lefizették, hogy fikázzák a Sony telefonokat. :U

(#40) Sebhelyes válasza no more (#39) üzenetére

Sebhelyes
(senior tag)

A Mobilaréna mindig az imádott telefonmárkát fikázza, ez Murphy törvénye.

(#41) batai15

batai15
(PH! félisten)

Nincs fizetve a ma.
Egyszerűen jó a márka, amit erről a hulladékrol nem lehet el mondani, meg se próbálnak normálisat készíteni, csak copy meg hangzatos sajtó fotó, leírás.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#42) atike válasza no more (#39) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Ezért érdemes nem csak kizárólag a cikkeket olvasni hanem azt is, hogy akik használják - userek - mit írnak az adott telefonról... :) De részemről én sem hinném azt, hogy "cégszinten" lenne ilyen, hogy adott márkát le kell húzni... :U

(#43) batai15 válasza atike (#42) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Régebben az volt ilyenkor hogy jó az, nincs vele gond stb. Nekem is jó volt a suzuki amíg nem ültem át másik autóba hosszabb útra. Na kb ilyenre kell gondolni, akor én is azt mondtam hogy jó ez, meg nem kell több.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#44) altecsóka válasza ollie (#32) üzenetére

altecsóka
(lelkes újonc)

Ha szerinted csajnában kommunizmus van,akkor el vagy maradva egy-két brosurával.
Esetleg lövésed sincs arról mi lenne az.
A Kinában müködö rendszerre a legjobb szó az államkapitalizmus.(is+különleges gazd.övezetek+Honkong)

(#45) ollie válasza altecsóka (#44) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Tök mindegy minek hívod, egyszerűen életképtelen ötlet, hogy a Xiaomi lefizet bárkit itt Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

(#46) djkakukk válasza ollie (#45) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

De, a ksziamiáú lefizet mindenkit - azzal, hogy jó minőségű telefonokat (meg minden mást; holding gyak.) gyárt és értékesít, vagyis viszonylagosan olcsón jót.

Viszont itt megragadnám az alkalmat, hogy hirdessem a OnePlus 6-os telefonomat (midnight black, 8/256), óccsóé', kikiálltási ára 20 rugó, de licitálni csak lefelé.
Venni akarok egy ilyen uleFone X telefont: ez minden pénzt megér!

Nézzétek csak eleve a kinézetét, már mindent érteni fogtok:

Mennyivel étethűbb színek, mennyivel szebb formavilág, mennyi..., mennyi..., mennyi...

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#47) ollie válasza djkakukk (#46) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Engem meggyőztél, adok 20 eurót az OP6-odért. ;]

(#48) djkakukk válasza ollie (#47) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Bocsi, de csak 20, vagy annál kevesebb rugóért eladó!

De az sem mindegy, milyen rugó: 45 ft-os golyóstollakban lévő rugók érdekelnek, elsősorban...

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#49) no more válasza djkakukk (#48) üzenetére

no more
(PH! kedvence)

A k*va életbe szétszerelek én neked 20 golyóstollat. ;]

(#50) #67417600

(törölt tag)

Nem tudom, hogy az e rosszabb, hogy ezt valaki jó ötletnek tartotta legyártani, vagy az, hogy másvalaki ezért pénzt fog majd adni..

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.