Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    Megérkezett, pár mondatban összefoglalva :

    Elsőre kézbe véve kellemes csalódás. Nem tűnik nagyon nagynak persze ez nézőpont kérdése. A hiedelmekkel ellentétben a hátlapja matt fehér és nem gyűjti a lenyomatokat. Anyaghasználarta kellemes jól összerakott telefon. Nyekergés, ropogás zéró. 18 apró patent fogja a hátlapot, nem túl nehéz leszedni de le se fog esni vagy mozogni használat közben. Kellemes súlyban van, nem túl nehéz de érezni lehet hogy valóban fém ház és keret van benne. Az ujjlenyomat olvasó elég gyors, és ha két kéz egy-egy ujjára rá van programozva akkor kényelmes használni. Mindegy melyik kézzel van használva. A képernyője szép képet ad, betekintési szögei rendben vannak 160-170foknál sem torzulnak jelentősen a színek. Gyárilag fóliázva érkezett de később cserélni kell mert úgy látszik ez sem egy 9H-s. A 2GB ram sok mindenre elég, menüben nem röccen, a programokat gyorsan kinyitja. Sajna nekem úgy látszik még így is karcsú de ez már legyen az én problémám. Érdekes hogy a rádiója nagyon erős. Itt ahol egyébként átlagosan csak 4-5 fő csatornát lehet fogni, talált vagy 20 másikat amik alacsonyabb jellel jönnek és most már tudom hogy ezek a csatornák is vannak itt a környéken :) Persze a mai világban a rádió hallgatás már úgy sem divat így akár mindegy is lehet hogy mennyire kapacitált egy rádió program mindenesertre érdekes.
    A Wifi és GPS is rendben van. Szabadban 6mp alatt talált jelet, műholdakat. Jelek erősek, stabilak. Nem dobálja vagy keresgél feleslegesen. Google térképen gyorsan kiszámolja merre lehet menni és rendben lenavigálja a távot.
    Infrája rendben van, nem kellett sokáig keresgélni és a TV-t könnyen rá lehetett programozni pedig nem mai darab. Valóban használható, pedig azt hittem hogy ez csak valami reklám fogás inkább.
    A fényképező gépe elfogadható képeket készít. Majd lövök fel képeket. Akkuja még nem tudom mennyit bír mert még nem volt terhelve, de úgy tűnik hozza az elvárásokat. 5-6 óra képernyő idő valószínű kifutja belőle. Később kiderül mi a vége. Eddig pozitív a kép. Folyamatos használat közben többi minden fog kiderülni. Ennyi pénzért szerintem rendben van. 160$ UK raktárból.

    [ Szerkesztve ]

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák