Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanit610

    aktív tag

    simongab for president, janos1988 pedig lehet alelnök.

    A szövegeitek hatására ma megvilágosodtam és elcseréltem az iFos-omat egy giminél ácsingózó tinivel egy galaxy nemtomhányasra és hihetetlen, hogy mennyire felszabadultam! Most már mindent megértettem és aztán lefagyott a készülék... sebaj, akksi ki, akksi be és már megint száguldo...őőő röcögött a rendszer.

    Sosem volt még ilyen jó napom és már sokkal okosabbnak érzem magam. A páromat elkezdtem cikizni a 4s-e miatt és már ő is rosszul érzi magát, kinézett valami Jiayu fogalmamsincsmit és komolyan, egyszerűen szenzációsan vagyunk! Kár, hogy nem érnek el, mert megint lefagyott, de ez eddig nem is tűnt fel. Sebaj, ez semmiség, majd bekapcsolom a bt-t és onnan minden jó lesz, és mindenkinek képeket fogok küldözgetni, ha akarja, ha nem.

    Tehát köszönöm nektek még egyszer!

  • hdanit610

    aktív tag

    válasz buvartacsko #166 üzenetére

    Lehetetlen, ilyenekre biztosan nem lehet szükség, hiszen ez jobb, mint az iOS! Meg ne szóljál be, meg ilyen kernel izékkel ne fárasszál almafan, én sokkal okosabb vagyok nálad. :D Ugyan a sulinál a srác mondogatott ilyen rootolást, de mondtam neki, hogy ne röhögtessen már, ez a rendszer nem igényel ilyesmit, hiszen olyan szabad, hogy ihaj.

    Természetesen 8 mag alá nem megy a párom, hiszen ahogy rágondolt arra, hogy lecseréli a szifonját, már okosabb lett 18,3%-kal.

  • hdanit610

    aktív tag

    válasz simongab #169 üzenetére

    Ennél azért többre számítottam, elég gyengére sikeredett. Netán fogy a muníció? Vagy már nincs mibe belekötni? Netán felismerted magad a leírásomban? Ha lehet kérdezni, melyik részében?

    Semmi ilyet nem hiszek, amit leírtál, de amúgy eszerint jobban ismersz, mint én magam. Ezért szép a fórumozás, olyan önismereti tréning, hogy már a tükörképem is homlokráncolva néz rám vissza, hogy ki ez te??

    Van nyomógombos telefonom is, nem is kevés, szívesen átadok neked egyet, hogy még okosabb lehess az okostelefonod lecserélése után. Ez már a géniusz szint megcélzása lehet! Hidd el, kinyílik egy új világ: az ÖSSZES okostelefonos topikot szétoffolhatod, hogy mindenki hülye, akinek nem nyomógombos telefonja van és kezdheted a való életben is a hittérítést. Ja, hogy közben hívő lettél? De cuki!!

    #172 Ajjajj, akkor most generáltam egy hülyét? Kapott egy kémkedős telefont? Képzeld, az én új készülékemre feltelepítettem volna egy háttérképkereső progit és mindjárt a névjegyzékemhez kért hozzáférést. Természetesen biztos, hogy a Play áruházban csak és kizárólag szigorúan ellenőrzött programok vannak, így fel sem merül bennem, hogy adathalászat áldozata lennék. Nem, ez nem fordulhat elő! Visszakanyarodva: gyorsan felhívom a tinit, hogy dobja el a szifont, mert hülye lesz, de valami oknál fogva eltűnt a névjegyzékem. Nem baj, majd lemegyek alfába és kikeresem agykontrollal.

    [ Szerkesztve ]

  • hdanit610

    aktív tag

    válasz janos1988 #177 üzenetére

    Hmm, tehát már kezded kapisgálni az orbitális baromság fogalmát. Jó úton jársz, próbáld meg ezt magadnál is észrevenni és máris nyílnak Valhalla kapui! Ne felejtsd el erről értesíteni simongab társadat is!

    Btw, nem ti hülyéztek le 7x millió embert az elmúlt üzleti év eredményei után (és még sokkal többet)? Ez nem személyeskedés? Ez teljesen rendben van szerinted? Őszintén válaszolj és kerüld légyszi a bullshitet!

Új hozzászólás Aktív témák