Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz #24536576 #5 üzenetére

    Ezen szerintem teljesen felesleges rugózni, amióta világ a világ így volt, az Apple termékeken van egy szép felár, de az ember ha az ő termékeiket választja, akkor ennek tudatában választja. Ki fogják érte fizetni az általam elképzelt ~50.000 Forintot is, helyből van akinek nem fog gondot okozni egy ilyen beszerzése (főleg ha hozzátesszük, hogy mondjuk nem egy iPhone 8-hoz veszi, hanem egy XS Max-hoz, egy Watch S4-hez és egy AirPods-hoz választja.)

    Akinek pedig ez nem szimpatikus rengeteg olcsóbb alternatívát is találhat az interneten, ami kompatibilis az Apple termékekkel, hiszen ebben az esetben az Apple is szabványt használ. Problem solved.

    Az egyedüli dolog ezzel kapcsolatban ami problémás számomra, hogy gyanítom itt is az lesz, hogy adják a dokkolót, de hozzá kábelt és tápot már nem. Nem tudom, hogy ebben az esetben is így lesz-e, de eddig így volt és ez viszont szerintem szemétség.

    Btw. azon az egy dolgon lehet élcelődni, hogy mi fenéért húzzák az időt, ez szerintem sem szerencsés, minek harangozták be már régen, amikor felteszem tudták, hogy nem fognak elkészülni vele időben. Ha néma csendben megcsinálták volna és kidobták volna mindenki csak nézett volna, így pedig ez szerintem elmarad.

Új hozzászólás Aktív témák