Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! félisten)

Egy vékony réztekercs 30 ezerért? Lehetséges! :DDD

Asrock X370 Taichi - Ryzen 7 1800X -Corsair DDR4-3200C16 Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) - Coolermaster Masterliquid 240 - 250GB Samsung 960 Evo Nvme - GIGABYTE GV-N1080G1 GAMING-8GD - Netgear R7800 - Oneplus 6

(#2) .Szaki. válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Az egy kisebb csoda lenne ha 30.000-ért odaadnák. ~50 körül lesz szerintem.

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#3) Totheground válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére

Totheground
(PH! addikt)

Jó lenne ezzel a “vicceskedéssel” leállni, már nem egyszer ki lett vesézve, hogy ebben jóval komolyabb és összetettebb tech lesz, mint a szimpla qi töltőkben...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denesnv/

(#4) tibcsi0407 válasza .Szaki. (#2) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Túl optimista voltam.

(#3) Totheground

Minden bizonnyal, nagyon összetett lehet majd az a tech.

[ Szerkesztve ]

Asrock X370 Taichi - Ryzen 7 1800X -Corsair DDR4-3200C16 Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) - Coolermaster Masterliquid 240 - 250GB Samsung 960 Evo Nvme - GIGABYTE GV-N1080G1 GAMING-8GD - Netgear R7800 - Oneplus 6

(#5) LosBlancosrm válasza Totheground (#3) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Hát főleg, hogy erre rá lesz szerkesztve egy megrágott alma, nem 2 hét ezt megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#6) forgonati válasza Totheground (#3) üzenetére

forgonati
(őstag)

Ja, gondolom hogy űrtechnológia lesz benne, igazi jövőbemutató 22. századi cucc lesz. Ezért szerintem akár a 100 ezer is reális lehet érte...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#7) nuke7

nuke7
(PH! kedvence)

ahelyett, hogy az SE 2-t csinálnák... :( :(((

*** https://www.twitch.tv/nuke7 *** https://youtube.com/user/nuke7 *** https://discord.gg/5YP4edj

(#8) moleculez válasza forgonati (#6) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Azt nem allitom, de valamiert visszatartottak eddig. Amugy van kint n+1 qi tolto, akinkek nagyon kell foleg joarban. en elvagyok nelkule, napi 1x fel tudom rakni a cuccokat toltore. De kb az a lenyeg, hogy barmelyik eszkozt rakhatod . barhova a lapon, mindenhogy tolteni fog. En azt tudnam dijazni, ha a macbookok fedelebe epitenenek egy toltot, az eleg nagy felulet, es gyakori szitu, hogy lecsukjuk a gepet, radobjuk a cuccokat, addig toltothetne, de tul esszeru feature lenne.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#9) .Szaki. válasza LosBlancosrm (#5) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Ezen szerintem teljesen felesleges rugózni, amióta világ a világ így volt, az Apple termékeken van egy szép felár, de az ember ha az ő termékeiket választja, akkor ennek tudatában választja. Ki fogják érte fizetni az általam elképzelt ~50.000 Forintot is, helyből van akinek nem fog gondot okozni egy ilyen beszerzése (főleg ha hozzátesszük, hogy mondjuk nem egy iPhone 8-hoz veszi, hanem egy XS Max-hoz, egy Watch S4-hez és egy AirPods-hoz választja.)

Akinek pedig ez nem szimpatikus rengeteg olcsóbb alternatívát is találhat az interneten, ami kompatibilis az Apple termékekkel, hiszen ebben az esetben az Apple is szabványt használ. Problem solved.

Az egyedüli dolog ezzel kapcsolatban ami problémás számomra, hogy gyanítom itt is az lesz, hogy adják a dokkolót, de hozzá kábelt és tápot már nem. Nem tudom, hogy ebben az esetben is így lesz-e, de eddig így volt és ez viszont szerintem szemétség.

Btw. azon az egy dolgon lehet élcelődni, hogy mi fenéért húzzák az időt, ez szerintem sem szerencsés, minek harangozták be már régen, amikor felteszem tudták, hogy nem fognak elkészülni vele időben. Ha néma csendben megcsinálták volna és kidobták volna mindenki csak nézett volna, így pedig ez szerintem elmarad.

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#10) nord_ válasza .Szaki. (#9) üzenetére

nord_
(PH! kedvence)

Táp és kábel biztos jár majd mellé. Az iPod volt az első és utolsó tölthető termék, ami mellé nem járt táp.

(#11) nozs23 válasza nord_ (#10) üzenetére

nozs23
(tag)

Airpodshoz sem jár.

(#12) hhenry

hhenry
(senior tag)

Mostmár ideje lenne

Üdv:Henrik

(#13) Ricardo válasza Totheground (#3) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

"hogy ebben jóval komolyabb és összetettebb tech lesz, mint a szimpla qi töltőkben..."

Ahogy gondolom a gyorstöltő is azért került annyiba, mert jóval komolyabb tech, mint bármi más hasonló kütyü a világon. Természetesen külön a töltőfej, és külön a kábel. :U

(#14) .Szaki. válasza nord_ (#10) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Erre nem vennék mérget. 2,5 évvel ezelőtt APR-nél vásároltam az 5S-emhez egy dokkolót 20.000 Forintért, ami egy egyszerű (ámde valamiért mégis nagyon elegáns) lapka volt, ebből kiállt a Lightning csatlakozó. Erre tudtad felhelyezni a telefont. A lapka végén pedig volt egy jack és egy Lightning bemenet, ehhez pedig szükség volt minimum egy Lightning-USB kábelre és egy töltőfejre is, utóbbi persze opcionális, ha adatátvitelre is használni akarod, akkor nyilván elég bedugni egy PC-be. Lényeg a lényeg a csomagban egyik tartozék sem volt megtalálható.

(#15) nord_ válasza nozs23 (#11) üzenetére

nord_
(PH! kedvence)

Jogos.

(#16) tuki2200 válasza nord_ (#10) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

A 110ezres Beats Studio-hoz sem jár táp...ovatosan az ilyen hatarozott kijelentesekkel Apple-ek haza tajan :D

[ Szerkesztve ]

(#17) nord_ válasza tuki2200 (#16) üzenetére

nord_
(PH! kedvence)

Hehe, akkor ezzel jól mellényúltam... Csak az Apple-klasszik eszközök jutottak az eszembe (Mac, iPhone, iPad, Watch), azokhoz meg jár minden.

(#18) |nsane válasza .Szaki. (#9) üzenetére

|nsane
(tag)

Hazánkban szerintem a 70-80 ezer forint lesz a reálisabb, de neked legyen igazad. ;)

(#20) Luck Dragon válasza nuke7 (#7) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Teljes mértékben egyetértek veled! De jó lenne. :(
Amúgy ezt az airpowert elég régóta akarják a piacra dobni. Egyszer csak sikerül...

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#21) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Micsoda hype egy 2 evet kesett, froccsontott vacakrol. :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#22) hhenry válasza hemaka (#21) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Hát szerintem alapból sincs túl sok értelme 50 ezer ért meg főleg

(#23) Totheground válasza hhenry (#22) üzenetére

Totheground
(PH! addikt)

Szerintem meg van mert 3 ótvar csirkebelet fog kiváltani. Az ára meg mellékes.
Na akkor most mi van?

(#24) hwtvennek válasza Totheground (#23) üzenetére

hwtvennek
(kvázi-tag)

Csak annak a véleménye számít aki szerint nincs értelme, bocsi. Az az egyetlen valóság. iSheepek vagytok mindannyian.

[ Szerkesztve ]

(#25) Totheground válasza hwtvennek (#24) üzenetére

Totheground
(PH! addikt)

A 4 órás meeting annyira kilúgozta az agyam, hogy majdnem nem vettem észre a szarkazmust. :DDD

(#26) hwtvennek válasza Totheground (#25) üzenetére

hwtvennek
(kvázi-tag)

:R

(#27) hhenry válasza Totheground (#23) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Igazából ha tartós akkor azt mondom hogy akàr még jó is lehet a jó kis lightning kábel árak és minőségük miatt

(#28) hwtvennek válasza hhenry (#27) üzenetére

hwtvennek
(kvázi-tag)

Én 5 éve használom ugyanazokat a Lightning kábeleket, mi a baj a minőséggel?

(#29) hhenry válasza hwtvennek (#28) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Valahányszor láttam lightning kábelt mindig szét foszlot összevolt ragasztva és hát az ára sem barátságos

(#30) hwtvennek válasza hhenry (#29) üzenetére

hwtvennek
(kvázi-tag)

Szívesen küldök képet neked róla, van egy pár Lightning kábelem, mindegyik perfect állapotban van. :)

(#31) .Szaki. válasza hhenry (#29) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Ezt tényleg sokan említik, hogy könnyen szakadnak a Lightning kábelek, de én sem tapasztaltam ilyet soha.

(#32) scdlsc válasza moleculez (#8) üzenetére

scdlsc
(tag)

Inkább észszerűtlen. Egy laptopot hurcibál az emberek többsége, tehát amikor zárva van, akkor egy táskában van, vagy otthagyják valahol miközben a telefon máshol van.

(#33) scdlsc válasza .Szaki. (#31) üzenetére

scdlsc
(tag)

Én már láttam sok szétfoszlott kábelt. Már a régi 30 pines is rengeteg embernél hamar szétfoszlott. Nem 100%, de én a kézkrémekre tippelek. Mármint nem mindenkinél okoz problémát, de szerintem azoknál foszlik szét a kábel, akik valamilyen kézkrémet használnak rendszeresen.
szerk:
És, hogy bonyolítsam, nem minden kézkrém használata lehet problémás. :D

[ Szerkesztve ]

(#34) hhenry válasza hwtvennek (#30) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Elhiszem :R

(#36) scdlsc válasza GuyFawkes (#35) üzenetére

scdlsc
(tag)

Van akinél szétmegy, van akinél nem. Nálam például semmi bajuk, de tény, hogy rengeteg embernél hamar szétesik.

(#37) hwtvennek válasza scdlsc (#33) üzenetére

hwtvennek
(kvázi-tag)

Szerintem inkább az titok nyitja, hogy sokan összegyűrik, meg folyamatosan össze vissza hajtogatják. Ilyen felhasználás mellett láttam már én is Lightning kábelt ami szétment, meg Androidos készülékhez adott microUSB kábeleket is.

Sehol nincs ezekre ráírva, hogy lehet vele autót vontatni, vagy mindent kibírnak. Nyilván valamennyire oda kell figyelni és nem lesz baja.

(#38) hhenry válasza hwtvennek (#37) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Valóban micro usb-k is szakadnak de egy micro usb 2000 ft
Egy lightning meg 4-5 ezer

(#39) scdlsc válasza hwtvennek (#37) üzenetére

scdlsc
(tag)

Van ismerősöm, aki mindig figyel a vezetékre. Soha nem gyűri. Már a 30 pines kábel is szétment nála max 1 év alatt.

(#40) scdlsc válasza hhenry (#38) üzenetére

scdlsc
(tag)

"Egy lightning meg 4-5 ezer"
Akinek van pénze majomra, annak legyen pénze banánra is! :DDD

(#41) hhenry válasza scdlsc (#40) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Persze értem :)

(#42) Juhaszatti válasza hwtvennek (#28) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Gyakorlatilag széthullanak. Nem mondom hogy mindegyik, de néhánnyal már így jártunk kb 3 év alatt.

(#43) hemaka válasza hhenry (#22) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Nekem mar nincs ertelme, mert mar lassan 1,5 eve meg van a Qi tolto, azert nem fogok masikat venni, mert az Apple meltoztatott kiadni egy "sajat" qi toltot.
Bar mar annak is orulhetunk, hogy van qi toltes, nem kell a szetrohado tyukbelekkel szorakozni.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#44) Totheground válasza hwtvennek (#30) üzenetére

Totheground
(PH! addikt)

Jó neked, az enyémek hamar halnak. Illetve működnek, csak ronda mód szétmegy a lightning végén.

@hemaka
És gondolom a Watch-ot is remekül tölti az a bizonyos qi töltő.

[ Szerkesztve ]

(#45) hwtvennek válasza Totheground (#44) üzenetére

hwtvennek
(kvázi-tag)

Watch Series 2 és a felett megy a szabvány Qi töltés

(#46) Totheground válasza hwtvennek (#45) üzenetére

Totheground
(PH! addikt)

Gondolom ezért nem töltötte egyetlen létező qi töltő sem a S3-amat.

(#47) scdlsc válasza Totheground (#46) üzenetére

scdlsc
(tag)

Tehát akkor minden töltő szar, de a nálad lévő termék jó. Még véletlenül sem fordítva?

(#48) Totheground válasza scdlsc (#47) üzenetére

Totheground
(PH! addikt)

(#49) scdlsc válasza Totheground (#48) üzenetére

scdlsc
(tag)

Értem én, hogy könnyebb meme-eket bedobálni válasz helyett, de talán megpróbálhatnál értelmesen is válaszolni...

(#50) hhenry válasza scdlsc (#49) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Mi a mémmel a probléma? :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.