Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom_01

    csendes tag

    válasz (An)Dante #12 üzenetére

    A Walkman Brandnél mindenki tudja, hogy W2** áráért ne várjon 240*320 kijelzőt meg HPM-70-et meg 1 giga memóriát! Tény hogy megkopott a Walkman név, de tudni (és itt ezen van a hangsúly) hogy a W200 vagy a W205 kevesebbet tud mint a W200-al kb. egyidős W910! Az is kikövetkeztethető hogy a W205-től többet tud a vele kb. egyidős W395!

    Itt nem arról volt szó hogy most a Nokia vagy az SE jobb márka! Ez ízlés dolga! Itt arról volt szó hogy az SE-nél kb 6 teló kivételével megállapítható hogy hol állnak a készülékek egymáshoz viszonyítva!

    Ja és nem tudom, de a Nokia véletlenül sem árul alsós Xpress-t! Ugye??? Biztos ahhoz is adnak normális fülest és van rajta 3,5-ös Jack! Ja meg még mélynyomó is van benne, mert az NOKIA! :W

    ENNYI! A Nokiások is mindig csak oltogatni tudnak, mert rajta van a telójukon hogy NOKIA!
    Persze tisztelet a kivételnek! :DD

  • pampika

    őstag

    válasz (An)Dante #12 üzenetére

    A walkman egy főkategóriát jelöl. Az általános telefonos dolgokon kívül zenélésre van kihegyezve. De az sztem mindenkinek egyértelmű, hogy nem adhatja ugyanazt a szolgáltatást egy 20k-s mobilba az SE, mint egy felsőkategóriás 100+k-s telefonba, szóval valahol különbséget kell tenni. Hiszen ki venne drágán telefont, ha van ugyanaz a tudás olcsón is? És itt szépen elkezdi a belső kategóriákat kialakítani: nuku/kicsi/nagy mem.kártya, fejlettebb hang kodek, jobb füles etc. A nép meg eldönti, hogy mi kell és választ.
    Mellesleg pl. az iphone ha jól emlékszem, a 3-as szoft óta támogatja a sztereo BT-t. És az nem csak, hogy zene, de multimédiás mindenes néven fut és kicsit többe van, mint egy alap W-s SE. Hidd el, így is van piaca, mert sok ember nem hajlandó sokat költeni telefonra, BT headset nem izgatja. Nekik pont jó egy olcsó zenés mobil, vesz bele vmi kártyát, és 1-2 gb zenével kényelmesen elvan a buszon, ahol úgyse a minőségi zenehallgatás a cél, csak hogy szóljon valami a fülében. (Nekem is volt W800, imádtam a fülesét)

    Csak egy hasonló gépes példa: Thinkpad R, T, etc. sorozatok. Nagy vonalakban lehet tudni, mit képvisel 1-1 kategória. És azon belül szépen lehet válogatni, hogy mi a fontos: nagyobb belső tartalom, vagy az ujjlenyomat olvasó, vagy a rollcage, etc. És van x db modell, ami pl. R61 néven fut, mégis az egyik kerül 2-3-szor annyiba, mint a legolcsóbb verzió.

Új hozzászólás Aktív témák