Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmaxy182

    őstag

    Biztos hatalmas kereslet lesz a havi kétezer forintos 1Gb netre... :W

    Komolyan, nem értem. Mindig azzal magyarázzák a magyarországi drága tarifákat, főleg a mobilnetet, hogy itt sokkal fejlettebb a hálózat, jobb a lefedettség, mint külföldön, ahol harmad ennyibe kerülnek a tarifák. De kérdem én, mire mennek vele, ha az emberek egy jelentős csoportja viszont nem hajlandó kifizetni ennyi pénzt erre?

    Sajnos nekem van egy olyan beidegződésem, hogy mielőtt valaminek megtudnám az árát, előtte kitalálok egy saját árat hozzá, hogy mennyit ér meg nekem az az adott termék, és ha jelentősen drágábban adják, akkor nem veszem meg. Így szoktam telefont is venni, és ezért nincsenek százezres telefonjaim, mert nekem annyit egy telefon nem ér (persze azt is megértem, ha másnak igen).
    Nos én már pár éve eljátszottam a gondolattal, hogy mennyit érne meg nekem havonta a mobilnet, és arra jutottam, hogy mondjuk olyan 200Mb bőven elég lenne számomra (szinte csak messengerre kéne) és ezért hajlandó lennék olyan 200, max 300 forintot fizetni. Szóval azóta sincs mobilnetem. Van wifi a munkahelyen, otthon is, a kettő között meg valahogy túlélem.

    Minden szavam magánvélemény!

  • tothmaxy182

    őstag

    Ha belegondolunk, nem éri meg most előfizetésesnek lenni a T-nél.

    Ha jól tudom, jelenleg 9 Ft/perc Domino Most-ban a hálózaton belüli telefonálás, hálózaton kívül 19 Ft. Ehhez tudsz mobilnetet venni, 1Gb 1845 Forint, ráadásul nem havonta, hanem addig használhatod, amíg elfogy az adatkeret.

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák