Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz DamianB #94 üzenetére

    Bocsi a képért menet közben jutott eszembe.

    Az ilyen menet közbeni képek többet érnek ám, mint a szépen megkoreografált ételfotók! ;]

    Épp a tarjáról akartam írni, de hasznos lehet, amit írtál, mert én először 15 percet krumplival 160 fokon sütöttem, utána csak a krumplit 180-on 5 percig, ez tuti is lett, majd a tarját visszaraktam 180-ra még 15 percre talán. Kívül már minden OK volt, de nagyon picit belül még lehetett volna puhább. Viszont amit íz ízekre mondtál, az tényleg így van, sokkal ízmegtartóbb ez a sütési mód, mint ha zsiradékban sütném. A hús abszolút nem száradt ki, gyakorlatilag ha picit omlósabb belül, egyszerűen tökéletes lett volna. Fűszerezéssel nem sokat faxnizok, só, bors, fokhagymakrém bemasszíroz, kis majoranna rá utána olajjal picit végiglocsolom, átmasszírozom és 15-20 perc állás elég még a vastag szelet húsnak is.

    A gyorsaság, egyszerűség és a jobban megmaradt ízek miatt maximálisan meg vagyok elégedve én is a szerkezettel! :R

    Láttam itt pár napja csirkelábat is leírva/fotózva, az lesz a következő áldozatom. Egy baj van a géppel csak, hogy mióta megvan, egy éves adagnyi fagyasztott krumplit ettem meg és most nincs egy szál sem a hűtőben.

Új hozzászólás Aktív témák