Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Én azt sérelmezem hogy egy játék alatt a gyártó cég információkat tőlt le a gépemről. Biztos beleírták az EULA-ba hogy a játék telepítése után minden ingóságom és szellemi javam a CÉG birtokába kerül, de köszönöm nem kérek belőle. Egy Offline játék ne igényeljen Online kapcsolatot. Eddig bármelyik játéknál megkérdezte a tűzfalam hogy engedem e rányomtam a nem-re. Gyakran játszom kikapcsolt WiFi-vel laptopon, mivel ha nem használom ne menjen. Az meg egy másik dolog hogy ne mentsen hozzájuk. Mi van ha abbahagyom a játékot, törlöm a fenébe és egy év inaktivitás után úgy döntök hogy visszateszem, de ők addigra már törölték a mentésem, elveszett, stb... Akkor X róányi játékom és elért eredményeim le vannak húzva a retyón? Mentsen az én gépemre, ha az elszáll magamat okolom, hogy hülye voltam nem nyomtam backup-ot az adataimra.

    Lassan az lesz hogy már a játékot sem kapod meg csak egy user-t pass-t egy szerverre és játsz.

    Ezzel nem azt érik el hogy többen veszik, mert "hejdejó nincs DRM" hanem azt hogy "Vazeg még több információ gyűjtés, folyamatos netkapcsolat? Veszi a fene inkább megvárom a krekket!" Azért az meg vicc hogy még akinek eredetiben is megvan "támogatom a fejlesztőkett" címszóvalé az is gyakran krekkel használja a játékát, mert az egyszerűbb... szánalmas!

    Ahogy egy neves játékgyártó cég igazgatója(elnöke, mifenéje) mondta: Nem másolásvédelmet kell csinálni, hanem jó játékokat! Akkor majd megveszik az emberek.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák