Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz doooo #90 üzenetére

    Kit és hol hordtam én le?
    Ebben a topikban ez a 3-ik hsz-em.
    Te 4-nél tartasz , Giovan! 7-nél.
    Egy biztos: azért mert te itt mondod a frankót Kínáról, nem fog változni semmi se. Nem fog egy kínai se a kardjába dőlni. És nem ettől fog a Huawei se csődbe menni. Sőt Kína is marad ott ahol van, nem lesznek a Marsra telepítve.
    Még Trump se tudja mit csinál... Először letiltja teljesen a Huawei, rá pár napra kapnak 90 napot. A G20-on enyhülést ígér. Aztán ebből semmi se lesz. És az újabb 90 nap már szinte csak a szar pofozása, mivel az új telok már nem kapják meg a google appokat.

    [link] Donald Trump elnök Twitter-üzenetei sem használtak az amerikaiak érvelési pozíciójának. Amikor, a pillanatnyi tárgyalási előnyszerzés érdekében hirtelen feloldott bizonyos Huawei-ellenes tiltó intézkedéseket, gyakorlatilag beismerte, hogy azok fő motivációja (legalábbis az ő részéről) nem a nemzetbiztonsági kockázat volt, hanem a Kínával folytatott kereskedelmi háború.
    Jelen pillanatban nem túlzottan hihető, hogy az Egyesült Államok hatóságai csak a kötelességüket teljesítik, és elfogulatlanul járnak el, köszönhetően az elnök tetteinek
    – nyilatkozta a Washington Postnak Graham Webster, a New America agytröszt elemzője.

    De mindezek ellenére ti jöttök mindenféle kínai belpoltikai dolgokkal. Az amcsik leszarják. Sőt egy Huawei-es cikkben sincs róla szó. De ti ide keveritek. Sőt ha jól tudom még Trump se irt ezzel kapcsolatban a tweeteren se. De felőlem úgy keveritek ahogy akarjátok. Trump meg gondol egyet és pacsiznak vagy nem. A lényeg hogy ti jobban tudtok mindent. Írjatok neki petíciót.

    Giovan!: Ezek szerint gond van a szöveg értelmezéssel nálad. De sebaj én nem haragszok.

    Jó éjt

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák