Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Van még valami gáz a Transmission-el.

    7 torrent van nyitva, amiből 3 seed, 4 download, de csak 2 seed és 3 download aktív (a többihez a trackeren sincs jelenleg peer).

    Ha újraindítom a routert vagy a transmission klienst, akkor egy darabig felfut a le és feltöltési sebesség a 15/2 Mbit net határai köré, de pár perc múlva minden belassul és 0-15 kB/s-eket irkál.

    A Load most épp: 0.01 0.05 0.11 -> tehát nem mondhatnánk, hogy izzad.
    De magától nem "tér észhez", újra kell indítani.
    Ami még látszik, hogy szinte az összes RAM cache-nek van használva (ami mondjuk nem hiba, de miután alig van forgalom, így talán mégis fura).

    A transmission főbb beállításai:
    Speed limit nincs, max peers 50/10 (global/torrent), DHT és egyéb engedélyezve, de jelenleg minden torrent private flag-el fut, így gyakorlatilag inaktív. A titkosítás szorgalmazva, de nem kényszerítve. A saját cache beállítás az alapértelmezett 2Mb, de próbáltam már 0 (ha úgy is van global system cache) és 8 értéket is (ha mégis ez dugulna be). Persze a LuCi-ban a Process statisztikák szerint ettől függetlenül is változik a RAM használata 10-20% közt (most épp 14%).

    A seed-elt torrentek trükkje nem az, hogy valahogy mégis letöltődtek, hanem hogy Samba-n toltám át őket a Done mappába, majd hasholtam és azóta seed. (Jelenleg tesztüzemben használom csak.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák