Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz doc #186 üzenetére

    v1: Nekem a logok szerint nem olyan stabil a netem hogy ebből bármilyen következtetést levonhassak... Mellette a riasztóm is tud sms-t küldeni, meg a környéken bárki aki éppen él is hallja mert nem vicces amikor megszólal.

    v2: Miért mit csinálsz? Mondjuk én jellemzően 10 percre se lakok otthonról, de nincs hiú ábrándom, ha valami történik, amire odaérek már rég késő. A szomszédomat meg nem akarom megveretni jobb esetben sem...

    v3: Megint v1: 10 perces kimaradások nálam jellemzően 1-2 hetente legalább akadnak. Nagyságrendekkel kevesebb téves riasztásom (0) volt mint netkapcsolat eldobásom az elmúlt 10 évben akár.

    Sok esetben tudom érteni a "smart" rendszereket, riasztónak azért én inkább egy rendeset szeretek, ahogy az ismerős rendőrökkel és a hozzám is kétszer kiérkező helyszínelőkkel megállapítottuk, egy normális bizt. ajtó és rács a minimális alá csökkenti jellemzően a betörés valószínűségét. Ha meg tud ott flexelni, meg barkácsolni mert éppen kint van a világ végén vagy nincs rálátás, nos ott teljesen mindegy a helyzet, egy jó helyre felszerelt kamerával sokkal többet ér akkor már az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák