Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz macikos #72 üzenetére

    Te miről beszélsz? :U Semmi köze ehhez a kosznak...nekem az első verziós G15 Logitech billentyűzetem gombjai is megkoptak. Akkor én is retkes kézzel írtam? :U Érdekes módon az új szériás, más eljárással kezelt (gariba cserélt) billentyűzet tökéletes, és nem kopik. Ebben az esetben gondolom tiszta kézzel nyomkodom, biztos azért bírja... :U
    Minden ember izzadsága más és más alkotóelemeket tartalmaz. Valaki több sót izzad ki, és meglátszik a pólóján ha megszárad, valaki izzadtsága büdösebb, mint a másiké.
    Ezért simán lehet, hogy egy kevésbé ellenálló touch screen esetében egy erősebb vegyi összetételű megizzadt ujj, feloldhatja a speciális réteget a kijelzőn.
    Ez nem az ember hibája. Mit tehet ő arról hogy milyen alkotólemeket tartalmaz az izzadtága? Sokkal inkább az Apple hibája. Kiadnak egy fullos 3D gyorsítóval ellátott hardvert erős procival megspékelve, nagy hype-ot teremtve elsősorban az új játékoknak, hogy mennyivel szebb és jobb a GS-en játszani. Majd amikor a szerencsétlen megveszi, és akarva akaratlanul sokat játszik rajta, megkopik a kijelző, mert nincs kellően tesztelve, mennyit bír. Tök egyszerű...bár ezt az Apple-nek is tudnia kellene. Ha kiadnak egy ilyen telefont Mint a 3GS akkor a teszteknél azt is feltételezni kell, hogy lesz olyan aki 80-90% játszani fog rajta, és ezt az igénybevételt is bírnia kell. Persze kis százaléka lesz a felhasználóknak,de akkor is számolni kell vele, mert lesznek ilyenek. Ha más nem PRESZTIZSBŐL, hogy ne legyen olyan eset hogy a júzer játék közben ledörzsöli a felső réteget a kijelzőről. :B
    És ugye nem egy fél éves termékről beszélünk, hanem egy maximálisan 1 hónapot használhatott új telefonról... mi lesz itt 6-7-8 hónap után? :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák