Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wortz

    tag

    válasz DS39 #88 üzenetére

    Figyi, a WP10-et én sem írnám le, SŐT hogy őszinte legyek, megváltóként várom. Nagyon remélem, hogy az MS-nek van annyi esze, és belátja, hogy ez így tovább nem mehet. Én a WP7/8 irányvonalra mondom, hogy nem működőképes. A WP10 akár valami nagyon jó is lehet. (És reménykedem is benne, hogy az lesz). De ha csak ilyen immel-ámmal piszkálgatják, akkor abban nem sok haszon lesz. MS-éknél le kell ülni, meg kell nézni, hogy mik azok a tényezők, amik miatt az emberek nagy része idegenkedik a WP-től, és azt meg kell változtatni, ki kell javítani. Szerintem ha ezt megtennék, és tényleg sikerülne egy vonzó OS-t letenniük iszonyat sokan váltanának droidról WP-re. Valszeg én magam is visszatérnék rá. DE mondom, ahhoz tényleg olyannak kell lennie. Ebben a scenárióban nem tartom lehetetlennek, hogy egy év alatt megduplázza a piaci részesedését, mint ahogy azt sem, hogy újabb 1 év alatt bőven 2 számjegyűvé váljék. Ellenben ha marad a mostani koncepció, még 3 év múlva sem biztos, hogy elérik a 6%-os duplázást.
    Megint csak privát vélemény. No de itt hagyjuk is abba, nem is értem, hogy csúszott át ez a beszélgetés ennyire WP-re, mikor az androidról szólt eredetileg, és mint halódó konkurencia, nem csak a WP-van. Érdekes, hogy a BB-ért és társaiért senki nem emelt szót, mindig csak a WP-t kell kiemelni.

Új hozzászólás Aktív témák