Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz tothmaxy182 #136 üzenetére

    Nekem sincs mobilnetem, mert feleslegesnek találom. A munkahelyemen van internet, otthon természetesen van internet, ha meg nem ezen a két helyen vagyok, akkor pont leszarom a netet.

    Na, látod ezt nagyon furcsállom, mert akkor minek az okosmobil? Otthon meg a munkahelyeden úgyis van géped, tableted és akkor az is bőven kiszolgálná a netes igényeket, menet közben meg elég lenne egy feature phone is, mert telefonálni, SMS-ezni és fényképezni azzal is lehet.

    Tényleg nem kötözködésből vagy becsmérlésből írom, nem értem, hogy hogyan használod ki így az okosmobil "okos" részét.

    (#134) Csapoati: Na szoval az, hogy mennyi mobilnetet hasznalnak, nem feltetlen jelenti azt, hogy kevesbe hasznalnak a telefonjukat. A 60 ezer alatti telokrol irt dolog meg mar kb 2 eve nem igaz. Konnyu altalanositani, hogy csoro, mobilnet nelkul, kartyasan vasarolo buta emberek vesznek Androidot, de ne mar... A felso- meg csucskategorias gepekbol is rengeteg fogy.

    Persze, hogy rengeteg fogy, de a cikkben idézett statisztika nem kategorizálja a készülékeke, hanem csak az operációs rendszert méri. Biztos vagyok benne, ha lenne statisztika a kategóriák szerint, akkor nem lenne különbség.
    Az általad írt (idézett) általánosítás csúnya dolog tényleg, de itt nem a "buta" emberekről van szó, hanem a már említett fejlődő országokról, ahol lehetőségük nincs a nethasználatra, de okostelefonvásárlásra már igen. És ismét csak, ez az ami falssá teszi az "eladott darabszám" statisztikát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák