Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz erdoke #41 üzenetére

    Tehát én állok hozzá érzelmi alapon mikor egy Morotolás hírhez és beírod, hogy "bibibi" az Apple sokkal nyereségesebb, mint bárki más. Tényleg én vagyok az elfogult. :D
    Én teljesen értem a mondandód lényegét, "Apple über alles", de attól még nem fog érdekelni, az állandó android ócsárlás... (max. zavarni)
    Egyszerűen nem érted, hogy a demagóg duma keveseket érdekel.
    Az Exxon Mobile meg nyertségesebb a Apple-nél is, a bumm.
    De leírtam már 1x, ilyen a popszakma egyszer fenn egyszer lenn. Az Alma is volt csődszélén, amiből pont az utált MS rángatta ki, ha emlékszel...
    Most nekik megy a legjobban, majd ha 20év múlva is itt lesznek, ekkora nyereséggel éves szinten, akkor azt mondom, hogy az igen nem semmi, értenek valamihez.
    Leírtam már elég sokszor hogy Apple mocskos jól csinálja azt amit csinál, rettentő jó marketinggel, jó minőségű, magas árszínű termékekkel, uralni tudja a szegmenst mint gyártó.

    És továbbra se értem, hogy miért fáj az neked hogy más cégek is megpróbálnak túlélni egy igencsak erős recessziós időszakban. (Amiben pont jó lóra tett az Apple a felső kategóriával.) Azt totál ignorálod, hogy Motorola Mobile 500millióról 12milliárdra növelte a cég értékét 3év alatt. Egyik gyártó se a Droidtól veszteséges, előtte is azok voltak, vagy még inkább vesztegessek, az okostelfonos fellendülés mindenikek jót tett, ez nem rendszerhez köthető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák