Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluigi

    senior tag

    Én már attól is mérhetetlenül boldog lennék ha a 3,6 MBit -ből legalább 2,5 stabilan meglenne...

    szvsz megint olyan dolgokra pocsékolják az erőforrást, meg a pénzt amire nincs szükség mert csak az előfizetők igen kis része fér hozzá területi és eszköz okok miatt és egyenlőre igény sem nagyon van rá. A francnak vigyorognak, hogy van 7,2 -es hálónk amikor a 3,6 is leggyakrabban csak az UMTS átvitel tetejét súrolja.

    Foglalkoznának inkább azzal, hogy azokon a területeken (cellákban) fejlesztenének, ahol már gyakorlatilag használni sem lehet a vodanetet a túlterhelés miatt. És ha hívod őket csak annyi a válasz, hogy a szükséges fejlesztések folyamatban vannak. Hát nekem úgy tűnik fontosabb a "nekünkisvannemcsakakonkurenciának" mint az hogy az előfizetőjük tudja használni azt a szolgáltatást amiért fizet. Eddig nem volt semmi gondom a vodával, de kezd fogyni a türelmem.

    A történelem megismétli önmagát (anno GPRS)? :((( kurv@mérges vagyok a vodára

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Új hozzászólás Aktív témák