Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz #41133696 #185 üzenetére

    Hát Ballard elég karakán fickó az tuti, neki ne mondja meg senki, mit hogy csináljon, láttam pár dokumentumfilmet tőle. Két ilyen egy csárdában nehezen fér meg.
    Hát ha sikerült volna megegyezniük, a film bevételéből Ballard nem kevés ideig fedezte volna a kutatásait.
    De lehet hogy volt is egy ilyen rész, ha kötöttek egyáltalán szerződést. Ezt nem fogják nekünk az orrunkra kötni.
    Reagálva a jéghegyes mentésre, vagyis inkább táblás, mi van ha van rajta jegesmedve :D na ez abszurd tudom, de az is az volt ahogy a hajó elsüllyedt.
    A legjobb tényleg az lett volna, hogy odaeveznek harci sebességgel :D (mint az ókorban egy dobos segítségével, aki az ütemet üti) a legerősebb fűtő, és matróz legények a California-hoz, az meg szépen lavírozva a jégtáblák, hegyek között odakúszik a Titanichoz, és kiment mindenkit.
    Okosnak lenni utólag jó, de még azt sem hitték el ugye az ütközéskor, hogy egyáltalán elsüllyednek. Én is megnéztem tegnap a filmet, és aki kitalálta a reklámblokkokat, azt ütném laposra. Félóránként, ha nem negyed, jöttek a 10, 15 perces reklámok és ajánlók :((( . De azért annak örülök, hogy a legelső hölgy az Olympic ilyen sokáig, és dicsően szelte a vizeket.

    Recon666: A letűnt koros cikket meg nagyon szomorúan olvastam, ilyen sorsra jutni mint ezek a szépségek hát szörnyű az ember.Lásd ellenpélda nagyon nem ide, de az is hajó az Enterprise csillaghajó hányszor újjáépítették, Kirk kapitány fel is robbantotta, de újraépítették, modernizálták, a csillagflottánál nagyon sok öreg hajó szolgált egészen a domínium konfliktusok ott sajnos az öreg hajók 70 százaléka odaveszett.

    Pláne nekem akinek az Ajpa az Óbudai hajógyárba dolgozott mint gépészmérnök imádom a hajókat, mire felnőttem és gondolkodtam, hogy én is odamegyek, mert szép szakma a hajóépítés, minden hajógyárat megszüntettek. Így lettem rendszergazda, de az álom, és a rajongás marad töretlen.
    A sóján még mindig ott van egy kerekes gőzös ami sose lesz kész, azt kezdték el felújítani amikor a gyárnak kaput lett. Széthordták az egész gyárat szétgyilkolván a gépeket stb, és szórakoztató központot akarnak a helyére, kaszinót meg wellnesscentert.
    No abbahagy siránkozás.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák