Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4ga

    őstag

    válasz Cobra652 #23 üzenetére

    // Ójaaaaj 3 féle robot sírjunk... Ez csak újabb kifogás a pár amúgysem játékot megvenni akaró fröcsögőgépnek, semmi más.:

    Ez szerinted normális?
    Megveszem 11K a játékot. 1 hónap után elkezdik kidobálni a robotokat Dlc formában.
    Azért fizzesem ki mégegyszer a játék árát mert ahelyet hogy belerakták volna a játékba ( megmerem kockáztatni a már kész robotokat ) eladják inkább még egyszer a játék áráértt?
    Kerüljek hátrányba mással szemben mert nem vagyok hajlandó kifizetni mégegyszer a játék árát? - johet a válasz de hát akkor játsz a 3 alappal... - jó esetben ez még müködhet is, rossz esetben kizárnak majd a szerverröl, mert nincs meg az adott robotod.

    Ez olyan mintha a GT6-ba vagy a forzaba 10 auto lenne és minden másért fizetni kellene.
    Nem arról van szó hogy késöbb feloldható lenne, nem majd DLC-ként lesznek kegyesek és eladják.

    Ha nem ennyibe kerülnének a játékok, és nem igy szarnák hozzá a DLC-ket lehet többen megvennék. és nem itt sirnának hogy igy szar meg ugy szar.

    Régen nem igy ment ez... Régen se volt olcso a játék de 11K-ért fémdobozos gyüjtöit vettem mindenféle szir szarral, most meg kapsz egy szétnyirbált agyon dlc-zet bug halmazt?!

    Mielött megkapom hogy én is csak fröcsögök, 75+ eredeti játékom van, de az elmult 2 évben 3-4 db vettem startnal... tudván fél év mulva ugyis a fele lesz, no meg, ha kint van az összes DLC ugyis lesz extra kiadás...
    Lasd AC3 esete:
    20K ért megvettem a gyüjtöit. Kaptam hozzá elvileg exculise tartalmat. Kiadták az összes DLC és megjelentették a Wasington edisönt 9K-ért minden extra dlc-vel!
    Ne érezzem magam átkurva? - leszarom a babut, meg minden egyebet, az elején abba a kiadásba volt benne minden kioolozott egyjátékos DLC!
    Ez a dühitö a DLC világába... de persze én vagyok a hülyemert megveszem a DLC-ket, hogy a story kellös közepette ne azt olvasgassam vedd meg a dlc ha kiváncsi vagy erre a fejezetre! ... de nem folytatom mert még én leszek a Gonosz fröcsögö user!

Új hozzászólás Aktív témák