Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4ga

    őstag

    válasz Cobra652 #23 üzenetére

    // Ójaaaaj 3 féle robot sírjunk... Ez csak újabb kifogás a pár amúgysem játékot megvenni akaró fröcsögőgépnek, semmi más.:

    Ez szerinted normális?
    Megveszem 11K a játékot. 1 hónap után elkezdik kidobálni a robotokat Dlc formában.
    Azért fizzesem ki mégegyszer a játék árát mert ahelyet hogy belerakták volna a játékba ( megmerem kockáztatni a már kész robotokat ) eladják inkább még egyszer a játék áráértt?
    Kerüljek hátrányba mással szemben mert nem vagyok hajlandó kifizetni mégegyszer a játék árát? - johet a válasz de hát akkor játsz a 3 alappal... - jó esetben ez még müködhet is, rossz esetben kizárnak majd a szerverröl, mert nincs meg az adott robotod.

    Ez olyan mintha a GT6-ba vagy a forzaba 10 auto lenne és minden másért fizetni kellene.
    Nem arról van szó hogy késöbb feloldható lenne, nem majd DLC-ként lesznek kegyesek és eladják.

    Ha nem ennyibe kerülnének a játékok, és nem igy szarnák hozzá a DLC-ket lehet többen megvennék. és nem itt sirnának hogy igy szar meg ugy szar.

    Régen nem igy ment ez... Régen se volt olcso a játék de 11K-ért fémdobozos gyüjtöit vettem mindenféle szir szarral, most meg kapsz egy szétnyirbált agyon dlc-zet bug halmazt?!

    Mielött megkapom hogy én is csak fröcsögök, 75+ eredeti játékom van, de az elmult 2 évben 3-4 db vettem startnal... tudván fél év mulva ugyis a fele lesz, no meg, ha kint van az összes DLC ugyis lesz extra kiadás...
    Lasd AC3 esete:
    20K ért megvettem a gyüjtöit. Kaptam hozzá elvileg exculise tartalmat. Kiadták az összes DLC és megjelentették a Wasington edisönt 9K-ért minden extra dlc-vel!
    Ne érezzem magam átkurva? - leszarom a babut, meg minden egyebet, az elején abba a kiadásba volt benne minden kioolozott egyjátékos DLC!
    Ez a dühitö a DLC világába... de persze én vagyok a hülyemert megveszem a DLC-ket, hogy a story kellös közepette ne azt olvasgassam vedd meg a dlc ha kiváncsi vagy erre a fejezetre! ... de nem folytatom mert még én leszek a Gonosz fröcsögö user!

  • G4ga

    őstag

    válasz djculture #28 üzenetére

    a bordert is ezert nem vettem meg még!
    6990ft a goty! az 12röl indult+dlc. a goty kb fél év után ennyi, normális ez?
    És nem is evvel van a baj, hanem azzal hogy az alapjátékért még mindig elkérnek 4K, ugye ahhoz még megveszed a DLCket... Nevetséges!

    Hát hja, A Dragon Age gyujtoim + kieg nem került ennyibe, pedig abba eddig 500 órám van :)

  • G4ga

    őstag

    válasz velizare #31 üzenetére

    igen fizetem az ekluzivitásért amit fél évre rá fele annyirt megkapott más is!

    (#30) Cobra652:
    még mindig nem érted hogy mi az ami szurja egyesek szemét.
    egy 11k játékbol miért kell kiollozni a robotokat és utána tök mindegy hogy 1,2,3 vagy akármennyi is lesz egy dlcbe azokat eladni.
    És igen fröcsögök mert az emlitett cég hajnlamos 1, 2 karakteres DLCket kiadni... elég borsos áron
    Lásd Mass Effect 3 - annyi hogy a balhé miatt ingyenesen adták öket.

    és igen mert pofátlan tartom ezt az egész dlct.

    Baszná a csöröm ha mondjuk a ferraiból kihagynák az ablak emelöt, mondván a ferrari egy premium kategorás auto és örüljek hogy motor van benne enyi pénzért! És itt most nem egy Suzuki áráról beszélünk.

    de fa*znak járatom a pofám, dögöljek éhen azt ne játszak. meg ne feltételezzek semmit egy forumon.
    ne oszam meg a gondolataim...

    [ Szerkesztve ]

  • G4ga

    őstag

    válasz Cobra652 #35 üzenetére

    Miért nem tudtad igy leirni az elején a válaszod, nem trolkodtam, nem szapultam a játékot pusztán véleményt nyilvánitottam.
    Nem nevezném hisztinek, mert nem lázadok, gondolkodtam hangosan!
    De a hirbe is ez van benne:
    A Respawn Entertainment közösségi menedzsere, Abbie Heppe erősítette meg Twitteren, miszerint a március 11-én esedékes premierkor a Titanfall című lövöldözős játékban mindössze csak három robot (mecha) közül választhatunk: az Atlas-t, az Ogre-t, vagy a Stryder-t. Mivel az EA korábban már bejelentette, hogy készülnek a DLC-k, így nem kizárt, hogy majd azokkal bővítik ki a kínálatot.

Új hozzászólás Aktív témák