Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz KikiGames #50 üzenetére

    "Jelenleg még mindig az LG OLED a legjobb a piacon. Utánna SZVSZ a Sony OLED-ek aztán talán a Samsung QLED és a többi LED TV..."
    ha marketing maszlag - ami részben igaz -, mért közvetlen az oledek után sorolod?:)
    én már láttam, és elég ütős volt, persze ez nem otthoni körülmény
    az oled sem tökéletes, a qled sem, viszont árban azért bőven van különbség köztük, a qled pl biztos nem ég be, az a maszlag, h egy tv-t nemhasználhatok arra amire akarok, holott prémium termék:) és persze nem urban legend a beégés, nem is feltétlen történik meg, de létező jelenség
    utánaolvastam, azért ezesetben tényleg van innováció mögötte, a maszlag a "led tv" megnevezés, mert semmi köze semmilyen ledhez, azoknak csak a háttérvilágítása az, érdekes, amíg ccfl cső volt helyette, nem ccfl tv-ket árultak ( :
    azt meg azért nem hinném, h ilyen kategóriában mint az oled v qled, egy átlag vásárló se tenne meg annyit, h bepötyögi a kugliba', mit is akar venni, persze valamennyi %-ban biztos van olyan is

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • rothfb

    veterán

    válasz KikiGames #50 üzenetére

    "Jelenleg még mindig az LG OLED a legjobb a piacon. Utánna SZVSZ a Sony OLED-ek aztán talán a Samsung QLED és a többi LED TV..."

    Én úgy fogalmaznék, hogy még mindig az oledek a legjobbak (azon belül képminőségre a Panák, aztán a Sonyk, végül LG és Philips, hiába ugyanaz a panel, az elektronika képminőségbe belejátszik és a Panák visznek mindent, az LG-k még a második helyen sincsenek, csak a legtöbben még nem láttak, csak LG oledet), aztán a Qledek (szerintem is parasztvakítás), aztán a plazmák (még ha már nem is gyártják őket) és végül a többi ledtv, amiket inkább hagyjunk is. Mikor tv-t vásároltam legutoljára, mindent láttam, különböző oledeket, qledet, sima 4k hdr ledet és ez alapján a fenti sorrend az érvényes szerintem.
    Az oledek sorrendjét teszt is igazolja.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák