Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz joey04 #71 üzenetére

    állítólag a k800 utódja a jövő héten jön...
    [link]
    ilyen kamera modullal

    Atlantis:
    hát igen az n73-as már egy magasabb árkategória, sajnos... :(
    kiváncsi lennék, hogy valóban jobban szól -e mint egy szimpla n73?

  • mrlujoak

    veterán

    válasz joey04 #71 üzenetére

    Nézd lehet hogy elfogult vagyok, de elfogultságom nem más gyártó fikázásával bizonyítom, hanem a SE reális védelmezésével.

    Te például egyetértesz azzal, hogy egy egész márkát - SE - kell minősíteni azért, mert a teszttelefon, ami erős gyanúval sérült volt elhagyta egyik díszítőelemét?
    Szerintem a te válaszodis az, hogy nem.

    Pont drága Atlantis által kifogásolt, viszont a moderálási elvekkel nem ütköző mondandómban utaltam, hogy az N70-essel hogy jártam.
    Annak ellenére, hogy a kezemben maradt a gumi pánton csünggő ajtó, nem kezdtem hadjáratot a Nokia ellen, viszont vettem a fáradságot és megcáfoltam az ajtóproblémákat.

    Bár egy mondatod nem értem:
    ''nem egy nagyon ''elvakult'' SE pártitól hallottam h nagyot zuhan/zuhant az se ezekkel a telókkal''

    Pontosítanád? Melyek azok a telók?
    A taroló W széria?
    A nagyon jól muzsikáló Cyber-shot széria?
    Netán a klasszul beindult low-end család?

    ''nem szeretem az olyan embereket akik így ragaszkodnak egy márkához''

    Ezen a szemléleteden nyugodtan változtathatsz, mert az addig nem probléma, ha valaki valamelyik gyártó megszállotja.
    A probléma ott van, ha az ellentábor modelljeit fikázza!

    Mivel ezt nem teszem, kérlek ne ítélj el csak azért, mert nekem egy mobilgyártó tetszik!

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz joey04 #78 üzenetére

    Arra gondoltál, hogy a W széria hol lenne, ha nem lenne egy-két frissítés?

    Ez rendben van, nem fejődik úgy, ahogy azt a piac szertné, de mi lenne a távlati cél, ha a SE is elpufogtatná akár a Bravia, akár a hihetetlen tudású mobliok ötletét?

    Abban nincs akkor pénz, hogy a pixelszámokat egyre feljebb tornásszák.
    Abban már van pénz, ha jó ideig, például a videófelvétel felbontását nem emelik, aztán hirtelen betoppan egy nagy felbontású felvétellel bíró sorozat, mindeki azt akarja majd.
    Ez így volt 2005-ben is a W családdal.
    Jött látott tarolt, sőt tarol ma is.

    Ez a tendencia nem volt annyira feltűnő és tökéletes a Cyber-shot szériánál, mert ott a pixelharc miatt nem jelentett akkora kiugrást a 2.0 felbontáshoz képest.
    Ezt a hibát nem akarja mégegyszer elkövetnia SE.
    Anno a W900i szériánál próbálkozott a nagyobb videófelbontással, de nem lett emiatt sem kelendőbb, sem csorbább az eladási mérce.

    De te tudod, ítélj el.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz joey04 #91 üzenetére

    Legyen teljes mértékben igazad.
    Ettől még a SE történelmét, és szintjeit tovább figyelem, és elemzem.
    Én kivárok.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák