Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VD

    őstag

    válasz Bocha #46 üzenetére

    1. Nem vonom kétségbe, hogy volt egy sz@rgyűrűshöz is szerencséd. De úgy tűnik több olyan került forgalomba aminél mégis az elvárhatónak megfelelő eme alkatrész kialakítása és működése. (Volt v.mi másik teló is tesztelve, ahol leesett anavi gyűrű. Már nem emlékszem,de v.mi SE volt. szerintem ti direkt szétrongáljátok őket!!! ;] :P ) De így legalább tudni mire kell vásárláskor figyelni!
    2. Nekem spec nem mozdult el a sinben a kari. És kinyitás után simán ki lehett venni. A teljes igazsághoz azonban hozzá tartozik, hogy a másodikban nekem is bent maradt a kártya, de ahogy megfordítottam a telót ki is hullot. Arra tudok gondolni, valóban nem ez a legjobban kivitelezett alkatrésze a telónak és ezért lehetnek ilyen gebaszok vele! (A kézügyeséget, meg remélem nem szívtad melre! ;) )
    3. Nah volt szerencse egy t610 mellet látni, így már jónak is mondható! :B (basszus néhyány éve még ámultuk a t610 displayét. Öregszem... Vagy javul a szemem! :)) )

    A hátlap az valóban kegyetlen.Én spec kocsikulccsal oldottam a feszültésget. Kicsit izadtabb kézel azonban biztos mission impossible leszedni. De valóban inkább ez mint a nyikorgás,lötyögés.

Új hozzászólás Aktív témák