Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polacheck

    HÁZIGAZDA

    válasz mobibugy #9 üzenetére

    Komolyan ez a legnagyobb bajod a teszttel, hogy kimaradt belőle az, hogy a Navicore klienst egy N70-el teszteltük?

    less qq more pewpew!

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz mobibugy #9 üzenetére

    Nos, amennyiben úgy ítéled meg, hogy az anyagok színvonaltalanok, akkor nem igazán értem, hogy miért olvasol minket.
    Az észrevételeidet tudomásul vettük, köszönjük.

    A hozzászólásod érdemi részére reagáltunk, ebben elmondtuk, hogy a Nokia által biztosított N70-en futott a Navicore, alapvetően azért, mert ez egy olyan rendszer, amit csak azzal a telefonnal volt módunk tesztelni, tekintettel arra, hogy a Nokia arra telepítette.

    Arra, hogy ki mennyire tehetségtelen és színvonaltalan, satöbbi, nem érdemes reagálnunk, megtették sokan előtted, tőled függetlenül. Majd ha eztmegpróbálod érvekkel alátámasztani, akkor lesz értelme róla beszélni.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz mobibugy #9 üzenetére

    az n70 és n72 teljesen megegyezik a 3G-t kivéve, akkor nem teljesen mindegy az hogy mivel csinálták a GPS tesztet??
    mindegy, csak ilyen dolgok miatt kár sz*rozni... már bocsánat...
    egyébként is annyi tesztet olvashatunk itt manapság, mint sehol másutt,
    és olyan telefonokról amikről még külföldi, nagy hírű portáloknak sem sikerült tesztet írni, szóval szerintem max elégedettek lehetünk a portállal, gratula a szerkesztőségnek hozzá... :)


    ami meg a telefont illetti, nekem bejött volna és biztos hogy meg is vettem volna, ha az n70-nel egy időben adják ki, sajnos most már jobbat vár az ember tudásban, csak hát azok a telkok pl. n73 meg designban elég ramatyak, szerintem... :(

  • #64791808

    törölt tag

    válasz mobibugy #9 üzenetére

    Na pajtikám.

    Először is mindenki gratulál a cikkhez, csak te balhézol. Igen, balhézol, mert tudod emberi hangnemben is lehet közölni, hogy szerinted valami nem oké. Csakhogy neked nem ez a célod. A hsz-eden egyértelműen látszik, hogy kötözködni akarsz. VIszont ahogy a többiek is rávilágítottak: amatőr és szánalmas szinten csinálod.

    Másodszor: láttál te olyan képaláírást, hogy ezt a fotót melyik telefonról készítették? Olvastál te itt olyat, hogy a készített képek n72-ről készültek? Nem hinném. Innen kezdve érveléstechnikailag te ellenérvelést kezdtél egy olyan premissza kontrájaként, ami nem is létezik. Ha ezt érted, akkor gondold csak végig. Ha meg nem érted, akkor nagyon mélyen halgassál érveléstechnikai témában.

    Végül pedig: ez a fostalicska portál középeurópa egyik legjelentősebb mobiltelefon-portálja. Az innen kikerült anyagokat nem ritkán szlovákra, csehre, esetenként még németre is fordítják, forrásmegjelöléssel. Hogy ezt te leköpöd, és a szerzőket tehetségtelennek titulálod, ez inkább téged minősít, kedves újonc barátom, de van erre egy egyszerű megoldás: mivel semmilyen törvény nem tiltja számodra, csinálj ennél jobbat! Ha sikerült, akkor MAJD visszavonok mindent, és akkor neked volt igazad.

    Addig viszont tarsd szem előtt, hogy ezek a fiuk már letettek valamit az asztalra, nem is keveset. Ígyhát elmehetsz a búbánatba a nagyképű hsz-eiddel együtt. Vagy maradj, és akkor lesz kin mosolyogni :)

    Tiszteletem

Új hozzászólás Aktív témák