Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz mrlujoak #38 üzenetére

    Nem akartam eddig belefolyni a vitádba, de ez már unalmas!!! :(((
    Ne hasogassunk már szőrszálat!!! :((
    Bog ott hibázott, h. nem tette idézőjelek közé a ''lenyúl'' szót, esetleg egy smiley-t tehetett volna mögé, h. TE lásd, nem komoly a dolog.
    Nem szeretnék többet erről olvasni itt, mert ez nem ide való.
    Privátban esetleg megbeszélheted Boggal, bár megmondom őszintén, sz.tem az egész nem ér annyit, h. egy karaktert is leüss érte...

    Samsung Galaxy A54

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz mrlujoak #38 üzenetére

    Nézd, ha ez neked az SE-s önérzetedet sérti, akkor fogadd elnézéskérésem.

    Egyébként pedig mindenki nyúl mindenkitől. Az SE például a bekapcsoló és profilváltó gombot nyúlta le a Nokiától. Meg lehet ezen is bántódni, de sosem gondoltam volna, hogy ez ennyire fontos tud lenni. A Samsung a slide-ot nyúllta le a Siemenstől. És tudod, hogy mi történt? Amikor a Z510-ről írtunk, ami a Moto V3-ra hajaz, akkor leírtuk, hogy a Samsung ''pofátlanul nyúl le ötleteket''. Felhívtak a Samsungtól, hogy oké, ebben van valami, csak kicsit erős. Finomítottuk, a lényegi mondanivaló nem változott, de onnantól már nem volt kifogás.

    Ebben az iparban ez egy bevett dolog. Ami nincs levédve, és jó, azt előbb-utóbb a többiek utánozni kezdik. Így fejlődnek a dolgok. És egyébként igen, ha valaki, valamit lenyúl, akkor az az övé volt. Az ő ötlete. A Motorola penge stílusát nem véletlenül utánozza mindenki. És igen, mi erre azt mondjuk, hogy XY gyártó, amelyik pengét csinál, lenyúlja a Motorola ötletét. Lopás ez?

    A téma egyébként már csak azért is képes olykor mosolyra fakasztani, mert egy másik fórumtémában a Nokiások ugranak nekem, hogy nyíltan utálom a márkát. Néha a Samsungosok morognak, ha nem lelkesedünk az ikszedik ugyanolyan modelljükért, máskor a Motorolás arcok neheztelnek azért, ha szóvá tesszük a bonyolult menüt. Mindenkinek megvan a maga szíve csücske, mi viszont mindent szidunk, ami szerintünk nem jó. Elárulom: a jövő héten a Nokia egyik legújabb reménységet döngöljük le egy-két apró, de jelentős hiba miatt.

    Na, átmenten offtopicba, meg is regulázom magam.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák