Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz Viktor0610 #4 üzenetére

    Szerintetek ér bárkinek is ennyit a bluetooth? 10 ezer forintot? :Y

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Viktor0610 #39 üzenetére

    Ha ez egy fórum, és a cikkel kapcsolatos, akkor hogy lehet, hogy egy moderátor nem szeretne többet itt erről olvasni?

    Soha, de soha nem szabad nyíltan egy komoly cikkben más gyártó alkalmazási szokásait kritizálni, főleg nem így.

    rengeteg helyen felhívom a figyelmet az ilyen durva megnyilvánulásokra, főleg személyesen, e-Mailben, annak ellenére, hogy itt most így jártam el.
    Minden újságírónak felelőssége, hogy mások önérzetét ne sértő kritikát alkosson, arra meg főleg figyelni kell, hogy egy aktuális cikkben ne más gyártót, vagy azok készülékeit érje nagyon negatív kritika.
    Ha a lenyúlta helyett monjuk átvette, vagy ő is alkalmazta szó lett volna, egy szavam nem lehetett volna, hiszen mint Bog is írta fentebb a felső bekapcsológomb Nokia ötletet a SE is praktikusnak találta és átvette, alkalmazta. De az legalább teljes mértékben Nokia stílusjegy volt, nem úgy mint az ''i'' tag. (6020;6021) Egyetlenegy cikkemben sem használom azokat a szóösszetételeket, ami más gyártó, vagy éppen az aktuális típus kedvelőinek sértő lenne.

    Azt sem értem továbbá, hogy egy olyan kultúrált hozzászólás és gondolatvitel hogy lehet szőrszálhasogatás.
    Az jobban tetszett volna, hogy má megin a nokiások azt hazudják hogy lopott tőlük a SE?
    Na még ezt sem tudom szlengül megfogalmazni.:)

    Nem ez a stílusom. Igen talán ha idézőjelbe, vagy smile kíséretében lett volna a lenyúl, akkor más helyzet állt volna elő.
    És ezt úgy mondom, hogy nem kell merev cikkeket írni, lehet humorosan is tényeket közölni.
    Milyen pofásan hangzott volna:

    ...és ez az ''i'' tag - nem véletlenül - a SE-nál is megjelent, csak náluk a szokásossal ellentétben nem modellfrissítést jelent, hanem nemzetközi jelzésként teljesít...

    mrlujoak

    [Szerkesztve]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Viktor0610 #43 üzenetére

    Kedves Moderátor jelzővel ellátott hozzászóló!

    Mivel érdemben semmi olyat nem tettél a fórumhoz, mint Bog, éppen ezért neked nem kellen irogatni a fórumba, mindaddig, amig én vagy más, a moderálási elvekkel ellent mond.
    Ha nem csal az emlékezetem Te teszel a moderálási elv ellen, hisz csak azért mert Te unod, akkor már be kellene fejezni.
    Ez nem szép, visszaélni a Moderátori minőségeddel... :(

    Ha Te is olyan olyan érdemi véleményt alkottál volna a témával kapcsolatban akkor ezt nem írtam volna.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • Dtomi

    őstag

    válasz Viktor0610 #59 üzenetére

    a telefon kézikőnyvévől:

    Osztott memória:
    telefon két memóriát használ. A készülék alábbi funkciói használhatják az elsõ memóriát névjegyzék, szöveges és multimédia szöveges és multimédia üzenetek (a mellékletek nem), csevegõüzenetek, csoportok, hangutasítások, naptár és tendők. A második osztott memóriát a galéria által tárolt fájlok, a multimédia üzenetek mellékletei, az email özenetek és a Java-alkalmazások használják. Az ilyen funkciók használata csökkentheti az osztott memóriát használó többi funkció számára rendelkezésére álló szabad memóriát...... Na ha a SIM-en vannak a telszámok és nincs üzenet se semmi akkor csak nem dinamikus az a memória meg egyáltalán,
    folytatás:

    ''A galéria mappában tárolt fájlok egy kb 3MB kapacitású memóriát használnak''

    Ez már nem félreérthető mert nálam 2.5 től kerekítenek felfelé (általános iskolai tanulmányaim szerint) Lehet ez nincs meg a NOKIÁS mérnököknek... nagyon jóindulattal is csak 2.1583 a rendelkezésre álló memória az nálam kb 2MB

    Szóval elég sok az elírás a telefon körül no mind1 ingyen volt... csak egy kis segítség azoknak akik telefonvásárlás előtt állnak elég idegesítő tud lenni egy 2MB os memó egy Bluetooth-os infrás telóba azt hiszem a V200-asomba volt 4MB az tényleg dinamikus.

    [Szerkesztve]

    "Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

  • Turboboszi

    csendes tag

    válasz Viktor0610 #64 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ.
    Az érdekes az, hogy egyes csoport tagokat elfelejt, másokat megjegyez. :U
    (Tegnap este hívtak és általános csengetéssel jelzett, míg ma reggel - másik csoporttagot - a csoportéval.)

    Ha az első problémám sem oldja meg biztosan a frissítés, nem merem elvinni. 3210-esemet szó szerint megbolondította a nokia szervizben ez a művelet, pedig annak előtte semmi baja sem volt. :(

    „Megtanultam, hogy egy embernek csak akkor van joga a másikra felülről lenézni, amikor annak talpra állni nyújt segítő kezet.'' Gabriel García Márquez

Új hozzászólás Aktív témák