Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz ivan924 #150 üzenetére

    Egész pontosan egy baromi könnyen beszerezhető (hivatalosan nem létező) utángyártott USB kábelről van szó. CA-45 és pontosan oda kell csatlakoztatni, ahová az akksi töltőt is.

    A formátumról annyit, hogy max. 23k-s midiket lehet rá feltölteni és ugyebár a dinamikus memória miatt is változhat, hogy ezekből mennyit enged max. feltölteni. Nekem 3 db 23k-sat engedett, tehát a midi fájlok feltöltéséhez használt memória ebből követőkezően max. 69k. Hogy az 5 fájl közt ez hogy oszlik el, azt nem vizsgáltam. Lényeg, hogy ne mind az 5 fájl legyen 23k-s. Ha esetleg kéne, tudok adni midi csengőhanggyűjteményt.

    De hogy konkrétumokat is írjak:

    [link]

    "MobiMB, LogoManager Classic, OPM-2, PolyPhonix Studio programokkal működik"

    Igen, ezt biztosan tudom, hogy a legújabb MobiMB-vel tölthetők rá standard midi fájlok (nem kell sp midi-be konvertálgatni sem).

    LogoManager Classic --> jelenlegi verziója legjobb tudomásom szerint 1.4 Egy másfajta kábelt támogat csak és így csak félig ismeri fel a telefont. --> gyakorlatilag használhatatlan ezzel a progival!
    OPM-2 --> Gondolom Oxygen Phone Manager 2 akar ez lenni. Nem próbáltam, mert nekem van erre a célra sim kártya olvasóm. :D
    PolyPhonix Studio: Nincs meg, de miután a MobiMB-vel megy és ugyanúgy Mike Bradley a fejlesztő, nyilván megy vele. PolyPhonix=egy kezdetleges midi szerkesztő a MobiMB feltöltő funkciójával vegyítve.

    "Kompatibilis készülék típusok: 1110, 1600, 2610, 6030, 6060" ÉS A 1112 IS!

    Minden olyan teló műxik a CA-45-tel, aminek easyflash csatija van az alján.

    A MobiFX 1.1-gyel is megy a teló, de azt inkább ne tedd fel, mert crackelhetetlen és a demoja is egy rakás..

    Egyéb kérdés? :D

Új hozzászólás Aktív témák