Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redchili

    tag

    válasz SixTie #2023 üzenetére

    Azt hiszem most megérett egy hozzászólás fél év után az L7-ről.

    Először is pannonos vagyok.

    1. Az elsődleges és legnagyobb gond a kosz. Hihetetlen, hogy mennyire megmarad rajta minden, szinte lehetetlen eltávolítani róla. Főleg a számok pici részeiből. Ráadásul a műanyag amit ráraktak a fémre iszonyú sérülékeny, nagyon vigyáztam rá, mégis minden meglátszik rajta. A mikroszűrős tisztítórongy amit vettem, már csupa kosz a sok zsírtól.

    2. A másik a kijelző. Hiper-szuper karcállónak hirdetik, mégis... Nem vészes, de egy két kisebb pötty miatt nagyítja a pixelt és zavaró. Egy tok nem hülyeség hozzá egyáltalán (3000 Ft).

    3. A szoftver. Frankó meg gyors. De úgy be lehet kavarni. Tisztelet, hogy nem fagy le, csak kell neki 30-60 mp míg feldolgozza mi is van. Néha meghülyül. Kikapcsol, és betölt. Nagyon ritka egyébként. Eddig 4-5x foldult elő.

    4. A kamera. Fényképezek, kiírja az adatokat mutatja a képet, mégis egy másik elmosódott képet ment le. A hang után még kell várni 4-5 mp-t, hogy biztos jó legyen a kép.

    5. A memória. Jó tudom ez nem hiba, ezt a gyártó állítja. De ha csak belső memóriából lehet csengőhang, meg skin, akkor ne 6,5 mega legyen már. Egy szép szkin megüt 3 megát, és még legyen hely a java-nak (ami 800 Kb max.), csengőhangnak.

    6. Hangerő és mikrofon. Túl halk. Nem vagyok nagyothalló, de halk. Headset-tel már teljesen jó, sőt. Azonban itt is, hogy a telefon csörög... :F, csak rezgő a megoldás. A telefon mikrofonja, meg olyan rossz helyen van, hogy (nem vagyok pufi) az arcomon van, és másik fél nem hall mindig. Tehették volna lejjebb.

    Nagyjából ennyi, egyébként szuper telefon ezektől eltekintve. A kijelző fantasztikus, de a Moto már elfelejthetné ezt a lassú, és hülye bongészést. Ha valakit megbántok elnézést :DDD .

    Nem megmondtam?!

Új hozzászólás Aktív témák