Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz cherockee #49 üzenetére

    Helló!

    A belső memóriának nagyságára nem feltétlen kell csak a képek készítésére elégnek lennie.
    Léteznek már mp3 csengőhangok is.
    Ugye ezt nem kell ecsetelnem, hisz csak egy jobb minőségűnek mondott mp3 csengőhang, ami kb 25-30 sec-es, az is van 300-400 kB.
    Amikor a W810i-m használtam, annak az alig több, mint 20 MB-ja is épphogy elég volt olyan mp3 csengőhangok tárolására - no és olyan, nem 2 MPx-es képekre, amik híváskor jelentek meg - így ebből nem szoktam engedni.
    Jókat somolygok (szándékosan somolygást írtam) a 10 mega alatti telókon.
    Nézzük csak a SE-kat!
    K800i 64 MB;
    K750i 38...
    az árban a 80-at pedzzegető Walkman széria modelljeiről meg ne is beszéljünk!

    Ha már veszek egy telefont, akkor az használható legyen, ne csak villogni tudjak vele.
    De ez a saját elvárásom, éppen ezért használok SE-okat, és sem Nokiát, sem Samsungot, LG-t pedig végképp nem.
    Igen, vannak olyan butácska divatfonok, amiket a tervezők feláldoznak a multimédia oltárán, de ennél az LG-nél ez pont nem így van.
    Ezt a multimédiának szánták, nagyon kevés sikerrel. Bár divatot is termtett, kinek van a legrandább modilja kategóriában.
    Na jó, ez a véleményem, tartom magam hozzá, és ha 2005-ös megjelenés, akkor mire fel ez a húdejóhúdeszép ribillió 2007 legelején? Mit keres még itt?

    Ja, nincsenek előítéleteim - na jó vannak - de szeretem, ha valaki, főleg aki használ mobilt, és egy kicsit is érdekli, hasonlítgat, versenyez a mobilkategóriákban, az igen is ránézésre is legalább 2 fő kategóriára szorítson egy új, általa még ismeretlen mobilt.
    Nekem egyszerűen halálom, ha valaki megszólal: De jó mobilod van! Ez melyik Nokia?
    Ha akkor lenne nálam valami régi nagydarab Nokia, megdobálnám vele.

    Szó szó, ez a mobil a fotózáson kívül semmire sem lehet büszke. De akkor hol is van egy alsó-közepes mobil és egy Sony 5.0-es ''szájber sot''? Ja a zsebemben - ez helyett!
    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák