Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    Megvettem a kütyüt.

    A hibák amiket felfedezni véltem: (vagy csak a hozzá nem értésem következményei):

    - [link] Feltelepítettem a coolcamerát. Az odáig egy dolog, hogy egyáltalán nem tudtam használni pl. msn-el (csak vízszintes színoszlopokat jelenített meg) de leszedtem a progit a telóról és innentől kezdve meghülyült a kamerája, csak lila és zöld színben volt hajlandó felvételt készíteni, (fényképet, video-t), akármit állítottam is rajta. Ekkor jött a 2. probléma, cold boot után (gyári állapotban vissza az egész)

    - kamera megjavult: öröm. De: belemászok a menüben (angolra visszaállt), hogy a jó magyar anyanyelvet használjam. Nyelv / Területi beállítás magyar-ra. Innen kezdve vegyes angol/magyar (!!!) menüt kaptam. Most mi van? Pl. a Settings-en belül: Van ''Energiagazdálkodás'' felette ''Remove Programs''. :Y

    - Nem mellékesen ha sms-t kapok csak a számot jeleníti meg, ha tudom fejből a hozzá kapcsolódó nevet akkor tudom ki írt, amúgy nem. Lehet telefonykönyvet magolni. Van erre megoldás vajon :F

    - Telefonykönyv: miért nem lehet olyan mód, hogy a képernyőn a név mellett a hozzá tartozó tel.szám is megjelenik? És erre megoldás :F

    Ezek csak az alapfunkciók tesztelése volt, idő hiányában nem tudtam komolyabban elmélyülni az igazi okos funkciókban....

    Sajnos úgy tűnik eddig, hogy telefonként nem válik be, körülményes és bosszantó a kezelése számomra. Jah és ahol lakom csak GPRS-t tudok használni sajna :(

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Új hozzászólás Aktív témák