Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdsentinel

    őstag

    A cikk előtt néhány nappal vettem meg. 2 hétig ment, tökéletesen, minden pöpec.
    Semmi fagyás, merülés, bekapcs elsőre, csont nélkül.
    Nagyon tetszett a navi, érzésem szerint gyorsan talált műholdat benn a lakásban és mozgó járműben is.
    Az hogy Wifi-vel tudtam az itthoni gépet is tallózni, onnan képeket, doksikat megnyitni (még csak át sem kellett tölteni a PDA-ra), iszonyúan bejött.

    DE ...

    Valamelyik este letettem, reggel már nem érzékelte a touchscreen a cerkát. Teljesen behalt az érintőképernyő :(( (hard reset után semmi)

    Visszavittem, szervíz 2 nap alatt végzett a ''javítással'', elhoztam, nyúztam aznap, minden pöpec volt.
    De csak aznap, másnap már megint nem.
    Pontosabban néha teljesen érzéketlen volt, néha meg mintha a képernyő egy része ''beragadt'' volna. Folyton ki/be kapcsolta a beviteli billentyűket, magától scroll-ozott, az opciókat magától választgatta ki, stb... (a notes-t elindítva sikerült megörökíteni némi pixelhalmazt is :) Szóval szépen elvolt egy darabig. Most éppen teljesen meghalt a touchscreen. Természetesen viszem vissza.

    (a fóliát a forgalmazó tette rá frankón, szinte nem is látszik, a szervíz is ugyanúgy fóliásan adta vissza, tehát kizártnak tartom, hogy ez okozna gondot).

    Mit tanácsoltok? Ha megint visszakapom a szervízből, mit érdemes tenni, mire érdemes figyelni? Van esetleg szoftver ami az érintőképernyőt teszteli, érzékenységét állítja, stb?
    Egyáltalán ezek a touchscreen-ek mennyire ''bírják'', mennyi az élettartamuk?
    Mitől lehet, hogy egyik pillanatról a másikra így behal?
    (nincs ütve-vágva, csak a stylus-sal szépen finomvan nyomva. Talán 1-2 alkalom volt, hogy ujjal is meg lett nyomva a fóliás screen).

    Ha ez megoldódik, akkor nagyon tetszik, szerintem árához képest a tudása verhetetlen.

    Hard Disk Sentinel - Merevlemez ellenőrzés és meghibásodás megelőzés - www.hdsentinel.hu

Új hozzászólás Aktív témák