Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz wwenigma #156 üzenetére

    Ismét tanultam valamit. :) :R

    Béta BIOS engem már rántott ki a latyakból... CPU csere után meglepődéssel tapasztaltam, hogy elindul a gépem, de a dVGA-ra kötött monitor nem ad képet... átdugva IGP-re volt kép (engedélyezett volt az IGP mindenkori használata, különben azon se lett volna, a WIN-be belépve ránéztem a lap segédprogijából az x16-os slotra, és atr írta hogy ÜRES! :Y )... visszraktam a régi CPU-t, minden okés ismét. Vissza az újat, semmi, ugyanaz. Kínomban már ráírtam az eladóra, hogy mi a pálya... aztán felvarrtam a Béta BIOS-t és láss csodát, megjött a kép dVGA-val is... azóta is töretlen megyen. :DDD (szándékosan nem írtam konkrét adatokat, ha valakit érdekel, privátba megírom szivesen).

    (#157) BMW001:

    A kompatk vizem rajt figyel az i5-7600k-n, jól teszi a dolgát, ehhez nem is találtam AM4 KIT-et (CM NEPTON 140 XL)... :(

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák