Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz <Lacy85> #373 üzenetére

    Te beszéltél az iphoneról és a finalcut-ról. A mondat végen meg már mac-ről.
    Az hogy egy nagy noti vagy asztali pc-től az általad preferált mac erősebb még nem azt jelenti hogy kiváltja azt. Miért: kicsi a kijelző is és ekkora méretbe nem lehet normális hűtést belerakni. Magyarul megfőzöd vele az egészet. De persze kinek mi. Meg lehet próbálni rajta a grillezést is.
    Az én autóm egy golf. Tetszik szép minden jó. De attól hogy a max terhelhetősége 480 kg még nem fogok vele se cementet szállitani, se betont pedig elvileg bírja csak nem arra van kitalálva. Ugyanez igaz a 13 mac-re is.
    Az előre tervezésről: tudsz persze de nem mindenre. Ha neked most elég egy 500k gép és mondjuk kiadja a kassza a 700k akkor megveheted azt is. Viszont mondjuk 1,5 év múlva kiderül hogy a 1,5 millás kellett. A sokszorosat nem fogod elkölteni csak hogy biztosra menj.
    Én pc vonalon mozgok csak de ott is van egy határ amire még érdemes beruházni. De az messze nem a csúcs kategória, mivel az aránytalanul drága.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák