Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    Nekem a fő gondom a kindle platformmal az pont a könyvek jegyzetelhetősége volt. Szövegkiemelés és adott szöveghelyhez hozzáadott jegyzet. Pontosabban az hogy a my_clippings filet kell kimásolgatni, hogy laptopon hozzáférjek a jegyzetekhez. Elvileg az amazonon vett könyvekkel ez jobban működne, de nem így használom.
    Az lenne az ideális, hogy amit jegyzetelek, meg kiemelek, az syncelődjön és rugalmas formátumban megnézhessen, szerkeszthessem laptopon is. És ez vissza is syncelődjön. Meg az is klassz lenne, ha a könyvet is tudnám a jegyzeteimmel olvasni minden eszközön strapa nélkül.

    Nem tudom ez az eszöközök közötti rugalmasság használata fájloknak itt hogy lesz. De attól félek itt is bezárva akarnak majd tartani az amazon dolgaiba.

    Ha lesz teszt ezt megnézhetnétek rendesen. Tanuláshoz, egyetemi jegyzeteléshez, jegyzetekből cikk íráshoz ez elég fontos része lenne.

    we all deserve a bit of luck.

  • moma

    őstag

    válasz Gábor001 #18 üzenetére

    Attól függ mennyire rugalmasan tudod kezelni a jegyzeteidet. Ha fájdalmas megnyitni a laptopon, hogy szerkeszd egy szövegszerkesztőben, akkor szerintem bukta. Kiemeled a cikkekben a fontos részeket és nem tudod betenni a dolgozatba, cikkbe amit írsz, vagy csak macerásan, háááát...

    A sima kindle-lel sem az a problémám, hogy nincs toll és kézzel kell szöveg kiemelni, vagy képernyőn gépelni (bár tegyük hozzá az a billantyűzet elég gáz), hanem fentiek.

    hegedus001: de ezekre tök oké lenne a laptop is nem? szerintem egy laptopm, telefon, és epapíros cucc jó hármas lehetne, ha rendesen összelennének drótozva. de a gyártóknak fontosabb, hogy bezárjon a saját appjaiba.

    [ Szerkesztve ]

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák