Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz talmida #163 üzenetére

    Elmondom én mit hámoztam ki...lehet rehegni:) A sátán valamikor egy angyal volt, aztán összekapott a főnökével, egy fogadás szerű dolgot kötöttek, miszerint sátán megmutatja, hogy az ember nem tökéletes, a főnök szerint igen. A főnök magára hagyta az embereket, mivel annyira okosnak képzelték magukat, önállónak, hogy nincs szükségük vezetőre. A történelem igazolja, hogy ez sajnos nem volt igaz :U A fogadás szerint ha sátán bebizonyítja az igazát, az emberiség az övé lesz, ha nem akkor likvidálásban lesz része a követőivel együtt. Elég sok történelmi esemény benne van a könyvecskékben, én úgy hámoztam ki, legutóbb valamikor az első VH előtt jött hozzánk látogatóba sátán bácsi és már nem sok ideje van a bizonyításra...remélem nem úgy végződik a történet, hogy a Föld tűz által fog elpusztulni :( Felvilágosult fejemmel gondolhatnék akár globális atomtámadásra is...végtelenül leegyszerűsítve tűz, .ahogy a megjövendölt vasmadarak voltak a repülők.
    Nem szó szerint kell érteni sok mindent persze, kezdődik azzal, miszerint "Isten maga képére teremtette az embert..."...persze minden bizonnyal nem külsőségekről van itt szó, hanem egy tudatos, gondolkodó, érző lényt teremtett, amilyen Ő is. Ugyanígy lehet a 7 napos teremtés is 7 milliárd év akár, ami nekünk 1 milliárd év az neki 1 nap, csak példa, lehet kisebb a váltószám:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák