Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    Továbbra is komoly gondok vannak az ellátással, ami az új modellek belépésével ( Mini, Max ) csak jobban eszkalálódni fog. Én elég borúsan látom az idei ünnepi szezont a vásárlók számára, szerintem komoly lábonlövést hajtottak végre, ami csak tetőzi a tőlük teljesen független idei COVID miatt felmerült problémáikat.
    Állítólag nem számítottak ekkora keresletre a 12 Pro-val kapcsolatban, most pedig pislognak mint hal a szatyorban. 🤦🏻‍♂️ Odáig fajult az alkatrész hiány hogy néhány millió még össze nem szerelt iPad Pro-ból csennek el alkatrészeket, mint pld a LiDAR szkenner, miközben a beszállítói lánc láthatóan képtelen kiszolgálni az igényeket, így az összeszerelés is foghíjas. Pillanatok múlva belépünk az ünnepi szezon előtti vásárlási hullámba ( ami számukra az év messze legforgalmasabb része ), az Apple pedig letolt nadrággal várja az üzletekben, és online shopokban a vásárlókat. A Max, és a Mini szerintem idén készlethiány lesz, és állítólag az XR/11/SE nagyobb megrendeléseivel szeretnék pótolni az új modellek készletezési problémáit, amikből 20 millió darabot rendeltek a tervezetthez képest pluszba még év végéig. A helyzet a sajtón keresztül nem tűnik drámainak, de nem adok 1 hónapot és mindenki fogni fogja a fejét... Ez az ünnepi szezon félig elúszott, ahogy az előző negyedév is a telefonok hónapos csúszásai miatt. Szóval ha valakinek nagyon kell 12-es telefon, és nem tud jövő év első feléig várni, annak érdemes lecsapni minél hamarabb egy modellre, ugyanis ahogy kopnak ki a Pro-k globálisan, a Mini utánpótlás pedig kérdéses, a vásárlók a sima 12-ők után fognak nyúlni, illetve a 11 Pro szériához ( amik már nem szerepelnek a friss választékban, le lett állítva a hivatalos csatornákra a gyártása. Tehát ami van, az kikopik, és nem lesz. )
    Köszi a semmit Apple! Majd könyörgünk hogy vásárolhassunk a fa alá! 💩🎄🎁

Új hozzászólás Aktív témák