Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz doc #218 üzenetére

    igen, pontosan ezt írtam én is, hogy az "it just works" szlogen egyszerűen nem igaz. mert nem gondolatolvasó a rendszer, egyik sem. csak gondolom a "you just need to sit on your arse until get used to it" szlogen nem hangzott olyan jól, és nem fért ki a promóciós anyagokra :P

    egyébként én is rengeteget szenvedtem az egyik ismerősöm macbook-ján, amikor megkért, hogy tegyek rá pár programot, meg nézzek utána pár "hibának". például ha nem segít, akkor már az gondot okozott volna, hogy egy programot hogy telepítsek fel, de az már végképp nem állt kézre, hogy a telepített program könyvtárába kézzel bemásolni pár adatbázist... ezek a folyamatok például elég hasonló logikát követnek más rendszerek alatt, de itt azzal semmire nem mentem.
    mondjuk a vista és w7 is meg tudja borítani a türelmemet a vezérlőpult újragondolásával, mert percekig eltart, mire megtalálok valamit. de például a mai napig zavar a sok egymásba ágyazott vagy egymásra mutogató beállítás panel (pl. vezérlőpultban megnyitsz egy elemet, akkor a kapcsolódó oldalakhoz megjelennek linkek a baloldali panelen, és ezekre kattintgatva teljesen el lehet veszni, ha valaki fa-struktúrás menüben gondolkodik).

Új hozzászólás Aktív témák